• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

Moj naredni must buy kalendar je sledeći:

Septembar- TLOU1 Remake
Oktobar- Resident Evil Village DLC
Novembar- God of War Ragnarok
Decembar- The Callisto Protocol
Januar- Dead Space Remake
Mart- Resident Evil 4 Remake
Kakva si masina covece. Odmaras li ti ikad?

Kako su svi krenuli, ne bi me cudilo da se sve ovo odlozi za sledecu godinu :D
 
Kakva si masina covece. Odmaras li ti ikad?

Kako su svi krenuli, ne bi me cudilo da se sve ovo odlozi za sledecu godinu :D

Odmaraću avgusta u Španiji :D Verovao ti meni ili ne, igram ovih dana Death Strending Directors Cut. Uvukla me igra u svet i sada postaje sve bolja. Uzmem kamion, utovarim materijal i teram na gradilište :D
 
Samo da znas timefall kisa lagano skida durability svim izgradjenim putevima. Jako je zanimljivo na pocetku praviti puteve, ali kada se otkljucaju jos dodatne travel opcije, vecina igraca mrzi da rade upkeep na celoj trasi i napuste gradnju puteva. :D
 
Samo da znas timefall kisa lagano skida durability svim izgradjenim putevima. Jako je zanimljivo na pocetku praviti puteve, ali kada se otkljucaju jos dodatne travel opcije, vecina igraca mrzi da rade upkeep na celoj trasi i napuste gradnju puteva. :D

Pa vidim da mi je durabillity na deonicama puta na nekih 77 % do 92 %. Mukotrpno skupljam materijale i voleo bih da mi je trasa puta trajna. Ali ako će kasnije doći nove travel opcije, onda u redu
 
Pa vidim da mi je durabillity na deonicama puta na nekih 77 % do 92 %. Mukotrpno skupljam materijale i voleo bih da mi je trasa puta trajna. Ali ako će kasnije doći nove travel opcije, onda u redu
Dobijes
jatpack posle i na kraju teleport kad platiniras.
Ne citaj ako neces da se spojlujes.
 
To je u Directors Cut-u.

Nagrada za 5-star u jednom naselju. A i nije bas jetpack, vise je 'descent truster'.
 
Director's Cut sam i igrao. Izgleda da nisam bio baš dobar poštar.
Gledam sad na YT, nisam mnogo propustio. Ja se nadao da mogu da
letim po mapi ko Robocop :)
 
Last edited by a moderator:
The studio is working with 20th Century Games on an untitled Aliens game for PC, consoles and virtual reality. It will be a single-player, action-horror game. The developer will reveal more details at a San Diego Comic-Con panel on July 21st.

 

 
Back
Top Bottom