• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

Sve igre od Supergiant Games, The Banner Saga mi prve padaju na pamet kao primeri prelepo izvucenih linija (jbg ne znam profesionalniji naziv). Blasphemous, Dead Cells, Death's Gambit, Hyper Light Drifter su mogli maestralno da izgledaju da nije onakva grafika (da su isli u Ori pravcu)
 
Blasphemous izgleda maestralno tako kako izgleda, stvarno je subjektivno šta se kome sviđa vizuelno ali da je Blasphemous iole ličio na Ori ne bi bila to ta igra što se tiče atmosfere.

Jedno je hipsterisanje sa pixel artom u svakoj drugoj igri ali ovde je to bio pravi izbor.
 
Iskreno, malo me brine da li će biti vredno pažnje (ili će biti kao onaj Telltale serijal). Niti je animacija nešto na nivou, a na sajtu kaže da nastavlja nakon dvojke...

Videćemo.
 
Ja mislim da ce biti super, a za artstyle mi je svejedno.
 
najviše sam voleo artstyle trojke, ali ako ubodu atmosferu, siguran sam da ću uživati :)
 
gospoda, a što je najluđe, tražio sam i yt kanalu i na sajtu, nigde linka za donate ili patreon.
 
Nek ostave te remastere za neku sledecu generaciju konzola, razlika u grafici ce onda izgledati impresivnije.
To smo mislili i za gta trilogy remastere^^
Mada fino napreduje mobile tech mozda sledeci mobile lego remaster RDR 1 ili GTA IV bude i licio na nesto.
 
Za GTA3 su uradili grube portove uz malo texturework-a. Vrata su im i dalje otvorena da urade full remastere tih igara.
 
Ja mislim da ce biti super, a za artstyle mi je svejedno.

najviše sam voleo artstyle trojke, ali ako ubodu atmosferu, siguran sam da ću uživati :)

Želim razjasniti da ne govorim o artstyle-u (ali ajde, kada se već spominje - meni je do jaja ružan, ali to je lični ukus, pa šta ćemo), već o animaciji. Koja je totalni treš. Što i dalje ne znači da će biti igra loša, ali čim je produkcija promašena, nada mi nije na naročito visokom nivou. Šteta, jer mi je point and click i dalje omiljeni žanr. No, rano je još pasti u preterana nagađanja - videćemo kako će ispasti.
 
Moj naredni must buy kalendar je sledeći:

Septembar- TLOU1 Remake
Oktobar- Resident Evil Village DLC
Novembar- God of War Ragnarok
Decembar- The Callisto Protocol
Januar- Dead Space Remake
Mart- Resident Evil 4 Remake
 
Back
Top Bottom