• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

Max Payne bas nece skoro.

Inace posto ove spominju Trilogy, pitam se sta ce da urade za treci deo? Prva dva ce Remedy da sredi.
 
da, upravo to se i ja bas pitam, mozda ce Rockstar odraditi remake trojke, savrseno ako je tako... a mozda trojku ostave istu, samo dodaju u paket, nesto slicno ko sa Mafija trilogijom ili bude samo remaster...

a ne cudi me da nece skoro, jer Remedy radi i Alan Wake 2, kako ce sve to stici... mada logicno mi je da prvo odrade ove rimejkove da uzmu pare, pa onda AW2...
sigurno su tek poceli sa radom na MP...
 
Jos glasina
8c816a2346e8cd2ba8c3e43fa69b29e7.jpg


Послато са SM-G990B помоћу Тапатока
 
Kako su krenuli, nema hita za koji necemo dobiti remaster i PC izdanje, odlicno, da ne moram da palim emulator :)
 
Slučajno nabasah na ovaj naslov. U pitanju je potezna strategija inspirisana legendarnim Heroes of Might and Magic serijalom sa pixel art grafikom. Jel probao neko? Evo ga early access review
 
Ako je neko nestrpljiv i htio bi samo da proba, postoji early access narodnjak na poznatom ruskom trekeru i to GOG varijanta (bez ikakvih krekova).
 
Pisao sam ovde vec o prvom delu. Iako je imala dosta mana bila mi je zanimljiva vukla me da zavrsim. Ako u drugom delu isprave bar pola nedosrataka bice vrhunska igra.
ja se slazem sa vama

imao sam problem da je instaliram posle gledanja gameplaya na youtubeu:) posto svi znamo kakav je ovo tehnicki "dragulj" od igre
ali morao sam da vidim uzivo...zbog viktorijanskog vajba i pirata u kaputima koji sevaju magije i biju se nekim velikim demonima i svega ostalog sto su natrpali u igru...znaci pogodili su mi sve tacke interesovanja lol

igru bas cupa vrlo dobra prica i likovi, a i voice acting je odlican
ako mogu to da ponove u drugom delu...moze i stari engine...sve im prastam:)
 


Continuing the winning formula of the first game, GreedFall II: The Dying World is an RPG that focuses on story and player choice but also includes new gameplay in the form of more tactical combat and revisits the unique universe created by its predecessor.
The story starts three years before the events of the first game and the adventures of De Sardet. This time you play as a native of Teer Fradee, uprooted by force from your island and taken to the continent of Gacane, where the colonists are from. In this old world ravaged by war and scarred by the Malichor plague and the political scheming of the different factions, you must regain your freedom and control of your own destiny. Using diplomacy, cunning or combat, as well as help from allies you make, it’s up to you to end one man’s ambitions of conquest, which could spell the end for the continent and your island.
 
@fluffy
Na cemu si igrao Greedfall ? Igra ima prelepa okruzenja, bas me je odusevila grafika u par navrata za AA igru.
 
ps4 pro, ne secam se rez i fpsa al sumnjam da je bilo neko divljanje
nemam ja zamerke na grafiku i meni se par (outdoors) lokacija bas svidelo
animacije u toku igre i borbe su ufff, i smara kad je isti layout 90% pecina/kuca/grada

nije idealno al nije ni strasno...uvek su mi drage takve igre koje i pored ociglednih failova me urade da ih sa zadovoljstvom igram
 
Back
Top Bottom