• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

zasto ovaj naziv uopste mi nisu jasni. sada imaju:

Modern Warfare
Modern Warfare 2
Modern Warfare 3
i onda opet Modern Warfare
 
Opa

SteamDB logged the presence of a new product in the database which goes by the codename ‘Oregon’.

The title is listed with tags such as “rogue-like”, “sci-fi” and “bullet hell”, but the clearest indication that it’s related to the Housemarque title are references to Tower of Sisyphus and Atropos, which feature in Returnal.

One source shared footage with VGC appearing to show Returnal running on PC, which strongly suggests it’s one of the next PlayStation console exclusives in line for a port.

 
ja se lozim da cu sve da ih odigram pa sam zato opterecen u naletima time :D
 
Extra bi bilo da dobijemo Returnal na PC-u, bas mi se igra neka takva igra, a i navukao sam se na rogue (lite)...
Sto se tice COD-a, nemam pojma i mene su zbunili, toliko su me zbunili da ne znam ni koji sam COD zadnji igrao, dal sam neki/neke propustio...
Toliko delova, remaster-a, remake-ova, REBOOT-ova jbt, ko ce sve to propratiti... fali jos samo neki REMIX...
 
Poslednji COD koji sam igrao je bio MW2 remaster koji je izasao pre dve godine. I od tada cekam na MW3 da predjem ponovo SP, iako je kampanja osetno slabija. Pre MW2, presao sam SP COD:WWII. Naredne nisam igrao zato sto su imali battle.net zastitu, ali sve ce se to nadoknaditi cim se to pojavi na gamepass.
 
Back
Top Bottom