• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

Probao sam je dok je bila u EA, tezak raspad od igre, trzala u svakom frejmu, takav slide show nikad nisam doziveo... ne cudi me sto ni za final nisu uspeli da je srede.
 
Star Wars igre nicu na sve strane. :D Makar ovaj put poziv za zaposljavanje ne prati pointless [skupi] CGI nepostojece igre.


EA [Respawn] pravi par, Ubi [Massive] ce praviti open world igru, Quantic pravi avanturu, i sad se Amy vraca.






Bas je steta sto je Ragtag propao, pravila je taj projekat u vrhuncu EA-ove zaljubljenosti sa GaaS projektima. Jos kada bi neko oziveo SW1313.
 
Probao sam je dok je bila u EA, tezak raspad od igre, trzala u svakom frejmu, takav slide show nikad nisam doziveo... ne cudi me sto ni za final nisu uspeli da je srede.
Na osnovu onoga shto sam video na YT, igra je zarobljena u Postal 2 svetu, samo siromashnijem... shteta. Nedostaju mi te klinachki edgy igre, a neshto ne bih da igram Hatred. Pokushao sam Postal 2 proshle godine, ochajno je ostarila igra :\
 
Prvo arkadna igra i big budget, meni to nekako ne ide ruku pod ruku.
Sto se tice pitanja, mislim da bi im bilo bolje da ne bude full arcada, vec mix pola arkada, pola simulacija, kao recimo GTA IV driving model, tako nesto moze biti zabavno.
 
Prvo arkadna igra i big budget, meni to nekako ne ide ruku pod ruku.
Sto se tice pitanja, mislim da bi im bilo bolje da ne bude full arcada, vec mix pola arkada, pola simulacija, kao recimo GTA IV driving model, tako nesto moze biti zabavno.

Eto kakav si tantus. Ocekujes da novi Crazy Taxi bude kao GTA. Na zalost takva ce ocekivanja i biti prisutna u siroj javnosti zato i mislim da igra nece dobro proci.
 
Yup, nastavak od Boneworks-a. Videh trejler pre neki dan tokom Oculus game showcase-a.

Bice za sve VR platforme, nadam se i za PSVR2.
 
Bas je steta sto je Ragtag propao, pravila je taj projekat u vrhuncu EA-ove zaljubljenosti sa GaaS projektima.

Uf, kako je vrhunski izgledala ona jedina scena od pre 5-6 godina:

ruek42.gif


A izgleda da mozda ipak i nije propao: https://wccftech.com/star-wars-amy-hennig-project-ragtag-revival/
 
Epic store je najavio da Uncharted kolekcija stize na PC 20. juna [isti datum je nasao SteamDB]

NcqNply.png

 
Back
Top Bottom