• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

Znaci hype throu the roof!!




200.gif
 
Opaaaaaaaaa, idemooooooo, vrhunski, odusevio sam se, ovo nikad nisam ocekivao... nema bolje vesti za mene od ove, bolja bi bila samo nastavak Max Payna, ali obzirom na situaciju, super je i ovo!
Ko zna, mozda ih puste i nastavak da odrade, ako ovi remakeovi dobro prodju, ljudi pokazu interesovanje... e ako bih nekad zeleo da kupim original, to je sad.
Dobro je sto je Remake, a ne Remaster, jer je Alan Wake bio prilicno shity Remaster... nema tu nekog ociglednog gain-a...
Rade ga u Northlight game engine-u (Control, Quantum Break).

Sada samo jos zelim Soldier of Fortune Remake :)
 
Last edited:
Genijalno, i što je najbitnije kapiram da će biti next gen only pošto neće skoro.
 
uf super. sad imaju priliku da poprave, ili mozda cak i izbace, onaj deo sa platformisanjem u kecu
 
Meh, raspali Remedy koji zivi od stare slave. Trenutno prave 5 igara od kojih ce 4 biti prosecne Aaa igre i jedan rimejk.

Послато са SM-G990B помоћу Тапатока
 
Meh, raspali Remedy koji zivi od stare slave. Trenutno prave 5 igara od kojih ce 4 biti prosecne Aaa igre i jedan rimejk.

Послато са SM-G990B помоћу Тапатока
Jedina igra da je Remedy zasrao je CrossfireX ostale su cool
 
Tako je, ali malo me brine njihova forma u zadnje vreme, prvo onaj bezveze remaster Alan Wake-a, pa onda ovaj Crossfire, koji nisam jos probao, ali sudeci po kritikama, krsh je... a meni se ni Control nije bas svideo, iako sam ga presao, tako da sam blago zabrinut, ali daj sta das, bolje ista nego nista.
 
Tako je, ali malo me brine njihova forma u zadnje vreme, prvo onaj bezveze remaster Alan Wake-a, pa onda ovaj Crossfire, koji nisam jos probao, ali sudeci po kritikama, krsh je... a meni se ni Control nije bas svideo, iako sam ga presao, tako da sam blago zabrinut, ali daj sta das, bolje ista nego nista.
A treba i dodati da je Quantum Break teško đubre :D
 
Back
Top Bottom