• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

Porodicna firma.

Kenzo je i dalje ziv, mada vise se ne cima sa firmom. Njegov sin Haruhiro vodi Capcom odavno, a njegov sin Ryozo prevodi tim koji radi na Monster Hunter serijalu. Da im nema Monster Huntera i ogromnih para koje im donosi MHWorld, verovatno bi firma vec bila prodata nekome...
 
Porodicna firma.

Kenzo je i dalje ziv, mada vise se ne cima sa firmom. Njegov sin Haruhiro vodi Capcom odavno, a njegov sin Ryozo prevodi tim koji radi na Monster Hunter serijalu. Da im nema Monster Huntera i ogromnih para koje im donosi MHWorld, verovatno bi firma vec bila prodata nekome...
Ma kako da ne...Tvorci nekoliko fransiza koje donose milione bi pukli da nema MH-a. Daj nemoj da te neko cuje.

Послато са SM-G990B помоћу Тапатока
 
Porodicna firma.

Kenzo je i dalje ziv, mada vise se ne cima sa firmom. Njegov sin Haruhiro vodi Capcom odavno, a njegov sin Ryozo prevodi tim koji radi na Monster Hunter serijalu. Da im nema Monster Huntera i ogromnih para koje im donosi MHWorld, verovatno bi firma vec bila prodata nekome...
Super su kao saradnici, radili smo sa njima na DMC i RE7 i 8, oni su uz nintendo jedini japanci gde bih se mozda okusao za posao :D
 


Nostalgija vlada entertainment-om. I dalje se secam kada sam prvi put zaigrao The Secret of Monkey Island, mislim da je bila 1993. godina.
 
Ma kako da ne...Tvorci nekoliko fransiza koje donose milione bi pukli da nema MH-a. Daj nemoj da te neko cuje.

Послато са SM-G990B помоћу Тапатока
Te franshize zarade za plate od 3000 ljudi, a jedan ili dva skupa fail-a mogu da uzdrmaju celu kompaniju. Monster Hunter jedini donosi pravi dugorocni profit koji deonicari na berzi cene.

Square Enix bi vredeo danas drasticno manje da nemaju FF14. A i pored toga, verovatno ce da sutnu Eidos jer su se dokazali da su rizicni i nije im uspeo prelaz na GAAS sa Avengersima.
 
Oce najaviti mozda igre koje Epic finansira i izdaje? Alan Wake 2 i nova igra od Fumito Uede?

Mislim da ce se drzati samo Unreal engine alatke. Mozda ce objaviti svoj pandan Max3D/Mayi, da prebace ceo razvoj igara na svoje interne aplikacije.
 
da budu srecni sto nisu prosli kao anthem
Bioware je takticki izdao Mass Effect remaster, i sad su igraci svi srecni, zaboravili su na mracne dane Bioware-a.

Mislim da je Bioware-u posle Anthema i Andromede najvise pomogao Respawn, koji je napravio linernu singleplayer igru koja je u US bila #2 po prodaji. EA se opametio malo posle toga kod svojih timova koji stancaju SP igre.
 
Ja sam solidan broj sati utukao u Anthem, meni je predobro legla. Grafika izuva, combat fantastican. Prica OK za taj tip igre (online luter suter ne offline sp rpg :D).
Steta sto su odustali od 2.0 revizije :(
 
Back
Top Bottom