• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Ja pretpostavljam da će da odrade ono njihovo kao NOVA FRANŠIZA a sve isto ako Bladborn pa će biti kao duhovni naslednik. Meni se svidjala ona teorija o Južnoj Americi auuu bossove sam zamišljao

to bi bio ovaj neki fazon hshshshshhs

 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,872
Reaction score
8,874
Points
553
Izmedju ostalog danas je rodjendan Steam platformi puni 18 godina. Poraslo dete osamostalilo se sto bi reko bivsi predsenik.

Screenshot (5).png
maxresdefault.jpg
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,881
Reaction score
5,980
Points
553
Jebote ovaj Svet Kompjutera, osvezili glavnu stranicu, a forum im i dalje pre 20 godina...
Anyway, sjajne vesti, sve su to vrhunske igre, igrace se.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,598
Reaction score
9,354
Points
453
PlayStation igre ce stizati lagano, u to odavno nema sumnje. PS5 naslovi kao sto su Demon's, GT7 i Returnal ce verovatno kasniti par godina...

Mene vise intersuje prisustvo igara na spisku kao sto su novi Bioshock, Resident Evil 4 Remake, Crysis 4 [yaaaaas!]...

edit - Inace, lista mi se cini tacna jer na njoj nema Bloodborne-a. :D To ce Sony zestoko naplatiti sa AAA remasterom za ko zna koliko godina, mozda i na PS6 premijeri.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,598
Reaction score
9,354
Points
453
Pošto cenim da ciljaš na Blupoint, misliš da se neće više zezati sa remasterima starijih igara od toga ps4-ps3 ili možda....
Kad su zavrsili SOTC, pricali su kako ce njihov sledeci projekat biti jos jedan remaster i da ce onda biti spremniji da krenu da prave svoje igre.

Mislim da timovi kao takvi itekako mogu da prezive jos dugo radeci samo remastere. Ne bih se bunio da krenu lagano sa svojim contentom, na primer ekspanzija za demons souls.

E da zaboravih reci ovo:

More games for PC = More games for Steam Deck. :D
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,881
Reaction score
5,980
Points
553
U to ime, ziveo Steam Deck, iako me uopste ne zanima :D

Glasina od nekih ljudi sa nekom istorijom potvrdjenih informacija, izgleda da Bloodborne ima ogromnih problema sa portovanjem na novije konzole, samim tim verovatno i za PC. Sto i ne cudi, imajuci u vidu probleme ostalih portovanih DS-ova od ranije, pre paralelnog pravljenja i za PC.
Tako da, izgleda da ne odugovlace bas namerno.


GOW izgleda stize na PC:
Dying Light 2 - odlozeno za februar sledece godine







Ortak je imao bas wild guess, posle one glasine za kapitalce Sony-a, da ce izaci na PC-u.
Misli da ce Sony da kupi Nvidiu, da spoje PSNow i GeForceNow servise, i da je ova generacija konzola zadnja u fizikalnoj formi, od sledece se ide na streaming (sto bi jako voleo, samo da srede lag).
 
Last edited:

vetar

Well-known member
Messages
1,040
Reaction score
1,756
Points
253
Nvidia je vrlo vredna kompanija i vrlo jaka finansijski, ne treba zaboraviti da su prošle godine krenuli da kupuju ARM za $40 milijardi.
Po Google-u, Nvidia net vrednost je veća nego Sony net vrednost.
 
Last edited:

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,754
Reaction score
5,060
Points
513
Pa bilo je i meni, ali kad sam kucao za Nvidiu mi je izašao neki dosta manji broj, verovatno nisam dobro video.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,598
Reaction score
9,354
Points
453
Glasina od nekih ljudi sa nekom istorijom potvrdjenih informacija, izgleda da Bloodborne ima ogromnih problema sa portovanjem na novije konzole, samim tim verovatno i za PC. Sto i ne cudi, imajuci u vidu probleme ostalih portovanih DS-ova od ranije, pre paralelnog pravljenja i za PC.
Tako da, izgleda da ne odugovlace bas namerno.
A obican moder uspeo da prenese promene koje je Dark Souls 3 dobio u Pro patchu prilikom otkljucavanja framerate-a, i aktivira druge fps lock-ove za Bloodborne?

Kinda bullshit rumor IMO.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,598
Reaction score
9,354
Points
453
Nvidia je vrlo vredna kompanija i vrlo jaka finansijski, ne treba zaboraviti da su prošle godine krenuli da kupuju ARM za $40 milijardi.
Po Google-u, Nvidia net vrednost je veća nego Sony net vrednost.
Svaka velika firma koja posluje uspesno moze da pozajmi koliko para zeli. Samo je pitanje da li im se ta kupovina isplati...

edit - sto se nvidija leak-a tice, ovaj reddit poster se ispostavio tacnim


Spomenuo je da ce danas da se najavi remaster za Destroy All Humans 2, i to se upravo desilo.
 
Last edited:
Top Bottom