• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,872
Reaction score
8,874
Points
553
Ma kakva kupovina i spajanje GeForce Now-a i PS Now-a nema nikakvog smisla sto bi neko kupio tudji streaming servis ili kompaniju kad vec ima svoj lol. E sad da li ce konzole i PC imati ili biti streming sub servis u nekoj dalekoj buducnosti, verovatno hoce.
 

vetar

Well-known member
Messages
1,040
Reaction score
1,756
Points
253
Svaka velika firma koja posluje uspesno moze da pozajmi koliko para zeli. Samo je pitanje da li im se ta kupovina isplati...

Naravno da može, ali pozajmiti pare da bi se kupila firma koja je par puta vrednija od same firme koja kupuje, nije baš tako čest slučaj,
a obzirom da ovde govorimo o tome da Sony kupi Nvidiju, onda nije realno tako nešto očekivati.
 

cipak

Let's see...
Co-founder
Messages
616
Reaction score
1,476
Points
203
Postoj zanimljiv primer kada je manja firma pokusala da kupi vecu. Porshe je svetska ekonomska kriza sprecila da postane vecinski vlasnik VW grupacije. Na kraju je Porsche postao deo VW. Ipak par godina kasnije porodica Porsche-Piëch je uspela da dodje u posed vecinskog dela vlasnistva nad VW grupacijom.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,598
Reaction score
9,354
Points
453
Posle drasticnog ogranicenja gaminga maloletnicima [1 sat igranja petkom i vikendom, plus praznici, samo uvece u tacno definisanom periodu], ogranicenja monetizacije igara, i zabrane pojavljivanja feminiziranih muskaraca na TV-u, Kina aktivira jos jednu restrikciju za video igre:



In recent days, regulators have ordered broadcasters to resist "abnormal aesthetics" such as "sissy" men, calling for more masculine representations in programming.

Late Wednesday, the official Xinhua news agency reported the latest edicts against gaming.

"Obscene and violent content and those breeding unhealthy tendencies, such as money-worship and effeminacy, should be removed," it said.

Enterprises who flout rules will be punished, authorities warned.




RIP JRPGs :D

Pride, maltene su zaustavili dovodjenje novih stranih filmova u kineske bioskope, ima jos jedna grupa ranije potvrdjenih naslova koji jos nisu izasli, ali sta ce biti posle toga...
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,598
Reaction score
9,354
Points
453
Square Enix je predvideo buducnost pravljenjem Nier Gestalt/Replicant verzija igara za razlicita trzista.

artworks-y23yOleqPL6pffqU-9K24AQ-t500x500.jpg



edit - more info from Era:

Because unlike the headline and what most of the article talks about, the "no more sissies" ban is one item in a long list of gaming reforms that the Chinese government announced. The entire list: https://baijiahao.baidu.com/s?id=1710450327379301744&wfr=spider&for=pc
  • Strictly enforce time limits on providing online games to minors. Ban sale and rent of online game accounts to minors.
  • Tighten inspection of game content to ban spread of incorrect values, obscenity, blood and gore, other illegal content, wealth worship, sissy men, homosexuality, and other undesirable cultural elements.
  • Self-regulate unfair competition. Prevent over-concentration and monopolization. Focus on technological innovation to promote cultural fulfillment.
  • Limit microtransactions. Prohibit illegal activities such as independently changing game content or operating games illegally. Limit prioritization of revenue and traffic at all costs. Reform addictive game designs.
  • Strictly control game marketing. Limit use of celebrities to promote games. Prohibit illegal game marketing.
  • Strengthen oversight of game streaming. Prohibit high value donations and donations from minors during streaming.
 
Last edited:

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,881
Reaction score
5,980
Points
553

Age of Empires IV​



Minimalni PC zahtevi:

OS: Windows 10 64bit
CPU: Intel Core i5-6300U ili AMD Ryzen 5 2400G
GPU: Intel HD 520 ili AMD Radeon RX Vega 11
RAM: 8GB
Skladište: 50GB slobonog prostora
DirectX 12

Preporučeni PC zahtevi:

OS: Windows 10 64bit
CPU: 3.6 GHz 6-jezgarni (Intel i5) ili AMD Ryzen 5 1600
GPU: Nvidia GeForce 970 ili AMD Radeon RX 570 sa 4GB VRAM-a
RAM: 16GB
Skladište: 50GB slobodnog prostora
DirectX 12
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,598
Reaction score
9,354
Points
453
Ahhhh, steta i dalje nema Darksidersa koji bi se nastavio na keca.

Nadam se da ce Outcast dobro ispasti. Nek nije bila mega dobra igra, ali potencijal za dobre nastavke je bio prisutan.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,881
Reaction score
5,980
Points
553
Ja mislim da su ga onako preveli u SK, kad sam čitao opis MK-a za prvi deo, ali možda grešim.
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,766
Reaction score
3,841
Points
433
HUD mi se ne svidja, grafika mi deluje siromasno, kao da civilizacija koju odaberes nema nikakav identitet. sve je jako sitno i nejasno. gameplay mi deluje dobro, pa me to makar tesi da cu makar tokom kampanje igrati neku chill varijantu. sve u svemu, nula hajpa
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,872
Reaction score
8,874
Points
553
HUD mi se ne svidja, grafika mi deluje siromasno, kao da civilizacija koju odaberes nema nikakav identitet. sve je jako sitno i nejasno. gameplay mi deluje dobro, pa me to makar tesi da cu makar tokom kampanje igrati neku chill varijantu. sve u svemu, nula hajpa
Meni deluje kao neki F2P projekat :S
Age of Empires 2 HD remaster izgleda 10x bolje od ovoga.
 
Top Bottom