• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Xseries Xbox Series News, Hardware Info...

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,695
Reaction score
9,504
Points
453
Sad sve radi, ali juce je bilo problema.



Kad prsne server, samo offline igranje [sa accountom podesen na "home" konzolu] je moguce. Neki su ostali bez servera 24h+.
 

gruja33

OLED brat
Messages
921
Reaction score
3,271
Points
313
Kako je mocan sistem serijax.
Emulatori rade na 8x (4k)
Ps2 klizi samo tako
Dreamcast bez priblema
Wii
Gamecupe
Ps1
Nisam probao saturn ali sam cuo da rade romovi, mada moram prvo iskopati dobar sajt..
Evo par slika
Nisam znao da moze da ze instalira retroarch bez da se ulazi u onaj drvmod i da se placa meki 15 do 20 dolara(valjda)
bcfc5a98e5d089f3547af7c24dafba27.jpg
6217ae0155a15218588909c600368cfa.jpg
82c615c79527131128d4006df6ce7c73.jpg


Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,695
Reaction score
9,504
Points
453
Ako nista drugo, prikazace najzad igru javno za mesec dana.
 

vetar

Well-known member
Messages
1,054
Reaction score
1,797
Points
253
Gledam sad Xbox Series S za 280e kod Ištvana, što mi deluje ako super deal za next gen konzolu,
pa me interesuje kako ste vi vlasnici Xbox Series S konzola zadovoljni sa istom, koje su prednosti i mane, vidim spominju se neke preptplate i kupovina igara preko Argentine, može se i Retroarch može instalirati..?
 

Omega

PS5 je đubre
Messages
2,985
Reaction score
4,611
Points
373
U kombinaciji sa turskim GamePass-om i argentinskim Store-om za kupovinu pojedinačnih igara, ja sam prezadovoljan sa Series S, iako imam 4K TV, meni je hardverom sasvim dovoljno plus je 'za oko' odličan isto tako. Retroarch se može instalirati u roku par minuta.
 

vetar

Well-known member
Messages
1,054
Reaction score
1,797
Points
253
Pa to gledam, u suštini imam sve čipovane konzole koje ne mogu kačiti na net, tako da mi treba jedna konzola koja će biti online i recimo klinci da igraju Fortnite, plus uzmem tu tursku pretplatu za malo para i uvek ima nešto da se igra, još kad sam video da je odlična za 1080p emulaciju za sve konzole od NES-a do PS2, takođe mi se sviđa što je prilično mala i elegantna, uz sve to je naravno next gen tako da će dobijati sve next gen igre.

Ako sam dobro video, jedina mana je malo interne memorije (tipa oko 350GB)!?
Najeftinije rešenje onda ispadne eksterni HDD za storage igara, gde ću jedino morati da prebacujem nešto sa njega na internu memoriju konzole ako hoću da igram nešto što je na tom eksternom HDD-u?
 

Omega

PS5 je đubre
Messages
2,985
Reaction score
4,611
Points
373
Dosta toga možeš igrati direktno sa mehaničkog eksternog diska, a one "Optimized" igre možeš povremeno prebacivati na eksterni i obratno.
 

eufrat

The Mandalorian
Co-founder
Messages
2,246
Reaction score
3,614
Points
373
Ako sam dobro video, jedina mana je malo interne memorije (tipa oko 350GB)!?
Da, to me najviše i odbija od kupovine :/
 

Omega

PS5 je đubre
Messages
2,985
Reaction score
4,611
Points
373
I ja sam mislio da će mi to predstavljati veliki problem, ali se ispostavilo da nije. Dodatni mehanički disk od 2TB rješava sve (barem meni).
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,824
Reaction score
4,044
Points
433
pa me interesuje kako ste vi vlasnici Xbox Series S konzola zadovoljni sa istom
ja nisam mnogo zahtevan korisnik, to mi je nekako doslo kroz vreme. uzeo sam konzolu na slepo i poceo kao nezdrav da punim library igrama preko argentine, tako da mi posle 2 meseca vise gamepass i ne treba. i dalje se igram na 1080p na konzolama (switch, ps3, ps4 i sada xss) i nisam siguran da li cu ikada ocistiti sve sto imam :D sto se mene tice, pun pogodak (trenutno ne uspevam da se igram na PCju mnogo pa mi je ovo odlicna zamena za neko vreme). da ne pominjem sto mi je mnogo lepo parce hardvera :D
 

vetar

Well-known member
Messages
1,054
Reaction score
1,797
Points
253
Mislio sam da uzmem konzolu krajem godine, ali ste me opasno naložili tako da ću možda uzeti dosta ranije. :D

Jedno pitanje, da li uzeti novu za 280e sa 2 godine garancije kod Ištavana ili uzeti neku polovnu kad naleti,
pošto vidim da se korišćene mogu naći za oko 220e (zanimljivo da se toliko slično kreće i PS4 Slim)?
Da li kvare ili generalno ima nekog problema sa njima?
 

Omega

PS5 je đubre
Messages
2,985
Reaction score
4,611
Points
373
Gledaš samo da su portovi sa stražnje strane u dobrom stanju i da konzola nije otvarana, mimo toga nema problema. Za tih 60-70€ manje možeš kupiti gomilu igara preko Argentine. Ja sam isto uzeo korišten ali sam gledao da ima garanciju.
 

vetar

Well-known member
Messages
1,054
Reaction score
1,797
Points
253
Ma da, ne žuri mi se, čekam da naleti neki sa garancijom polovan..
 
Top Bottom