• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS4 XONE Switch PC Witcher 3 & Enhanced edition 2015 - 2021

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,642
Reaction score
9,424
Points
453
Hoce li ubaciti model Cavil-a u novu verziju W3 igre? :)

Taman na ovoj konvenciji bi mogli da prikazu tu verziju igre.
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,547
Reaction score
3,657
Points
373
Nadam se da su free DLCs neki story content.
 

nebojsa986

Well-known member
Messages
955
Reaction score
1,415
Points
203
Pa lepo pise na posteru, itemi iz serije, realno ne ocekujem nista posebno, za switch nisu nista dodali ili popravili mada koliko cujem nema ni nekih bagova.
 

Nikola22

Well-known member
Messages
609
Reaction score
1,184
Points
203
Nedavno sam uzeo GOTY verziju za Xbox(imam XsS),da li cu dobiti taj nextgen upgrade i dlc free ili se placa?Ocekujem da XsS upgrade verzija radi u 60 fps sa manjom rezolucijom ali ipak u 60 sto je meni bitnije.
 

Nikola22

Well-known member
Messages
609
Reaction score
1,184
Points
203
Igru sam platio 9.99$,nije bila za Dz,barem ne goty verzija.Osnovna mislim da jeste u sklopu GamePassa ali ni ona nije trenutno u GP ponudi.
 

nebojsa986

Well-known member
Messages
955
Reaction score
1,415
Points
203
Poenta ove next gen verzije je u 4k teksturama i ray tracingu, ako nisi igrao ranije i ne zagledas u svaku refleksiju, mozes i odmah da krenes da igras.
 

nebojsa986

Well-known member
Messages
955
Reaction score
1,415
Points
203
To je uspeh svakako, vise je komentar bio namenjen nekom doradjivanju detalja i novom sadrzaju, pa kad ista firma tad nije imala volje, ili zelje, ili dozvolu, ne treba ni sad to ocekivati.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
opet preskačeš masivan effort da se namesti da witcher radi na digitronu :)
a i to je čist port, ne vidim poentu da se nešto dodatno dorađuje...

ne znam, kao da si zajahao cyberpunk hejt ka cdpr vozić, mislim da su se daleko više od bilo koje druge kompanije potrudili da witcher3 bude utegnut i prepun sadržaja.

daš im prst... :D
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,904
Reaction score
8,969
Points
553
Meni odgovara bilo kakav upgrade makar to bio obican 4k texture + RT upgrade, dokle god isti ne pokusaju da mi uvale za 10$ or more, ja sam zadovoljan.
 

nebojsa986

Well-known member
Messages
955
Reaction score
1,415
Points
203
@Maxa nah, odavno ja ne hejtujem nista, niti se hajpujem samo orbitiram oko sredine, zdravije je tako. Cdpr jesam kritikovao poslovnu politiku ali i to mi je postalo svejedno, ali sto se tice samih igara tu im i dalje skidam kapu, jedino ne znam gde si ovde primetio da ista kritikujem, bukvalno sam samo rekao da ne ocekuju nista dodatno jer su i sami rekli da ga nece biti, mozda su neki pomislili da ce da bude neki manji free dlc, ali to ne znaci da je igra nekompletna i da joj treba neka ozbiljna dorada, cisto je mogao jedan bugfix pass da padne za neke detalje ako su hteli.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
niti se hajpujem
Svako treba da se raduje nečemu, ako pričamo o igrama sad konkretno.

Ja trenutno nemam nijednu (Elden Ring igra se ok, al svejedno mi je kad će) ali čim padne taj trejler neki sudbonosni znaću. Mislim ne da urlam po sobi i drmam ukućane za ramena nego znaš kao adrenalin iščekivanje pretpostavke itd prelepo.
 

nebojsa986

Well-known member
Messages
955
Reaction score
1,415
Points
203
Oguglao sam vremenom, valjda to ide jedno sa drugim, kad otupis na stvari koje te pogadjaju i nerviraju onda i sa druge strane malo sta te uzbudi i pokrene.
 
Top Bottom