• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Steam Deck

Mozda je do tebe i da si ti jedan od retkih koji ga razumeju...

Elem ja nemam nikakvih problema da razumem sva ostala velika imena na tom polju, tako da ima nesto i do njega.
 
Ne, nisam ja specijalan i redak...

Probaj npr. da stavis brzinu njegovih klipova na 1.25, mozda ce ti Steva tako zvucati manje nerazumljivo.
 
Nisam neki fan njegovih podužih izlaganja u sitna crevca, malo me to iskreno smara, ali verujem da ima ljudi koje to itekako interesuje. Poštujem.

P.S. Inače ga normalno razumem kako priča, ne vidim problem u njegovoj dikciji.
 
Mumla malo ali sasvim je razumljiv, sad što se tiče zanimljivosti videa, zavisi od teme, neki 1h snimci su mi bili prekratki o meni interesantnim temama, dok sam druge gasio posle par minuta. Kanal nije za ovlaš daily tech fix gledanje, mora malo da se posveti pažnje
 
Meni je Hardware Canucks najomiljeniji, pa ide Hardware Unboxed i trece mesto za Digital Foundry...
Tim redom, jer imaju ono sto je meni najbitnije, pozitivnu atmosferu, dopadljivost, iskrenost i razumljivost...

Linus mi je dosta fake...
 
Potjerao sam klip samo da vidim sta je nerazumljivo. Pomislio sam na prvu da sam pogresan klip pustio. Covjek je sasvim na mjestu i dobar pacing, prica sasvim razumljivo.
 
Mozda se vremenom popravio, ne pustam njegove klipove vec neko vreme, tad je previse brzo pricao...
 
Ne bih išao toliko daleko da je nerazgovetan, ali ima neki način kako priča i ne otvara lepo usta ili tako nešto, ili mnogo monotono priča pa tako deluje. Sve u svemu, nije mi problem, sve se razume, ali jasno mi je kada neko kaže da ne može da ga sluša ili razume, tačno znam na šta misli.
 
Mislim da ga "Nejak" najbolje opisuje.Ali nije mi nikad smetalo u toj meri da postane negledljivo.
Cak i piskavog Linusa tolerishem.Malo TRT-a bi resilo stvar.
 
Meni je Hardware Canucks najomiljeniji, pa ide Hardware Unboxed i trece mesto za Digital Foundry...
Tim redom, jer imaju ono sto je meni najbitnije, pozitivnu atmosferu, dopadljivost, iskrenost i razumljivost...

Linus mi je dosta fake...
Plus za Canucks, a Hardware Unboxed su mi ubedljivo najneomiljeniji(da ne kazem najgori) kanal ovog tipa.
 
Ljuba je blizi Veterniku, bice prvi :D

Sent from my Galaxy Z Flip 5 using Tapatalk
 
Ja sam planirao da uzmem na KP i platim 50-100e vise od redovne cene ako budu imali odmah sverceri na stanju. Ako ne onda cu za NG da porucim kada odem u Norvesku za praznike i da gledam ski skokove 😀
 
Back
Top Bottom