• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Steam Deck

Pa to, kad hoću da se igram SteamOS je na internom SSD-u, za sve ostalo Windows 23H2 na eksternom. Dobra varijanta kome ne treba jak PC.
 
Sta mislite hoce li biti nekih problema oko nabavke kao kada je izasao og Deck,navala,mala proizvodnja,itd....?
 
kontam da neće biti rezervacija kao prvi put ali da može biti povremeno ‘out of stock’ situacija.
 
Da l' bi bio voljan da organizujes dodatni? :D

Sent from my Galaxy Z Flip 5 using Tapatalk
 
Taki Udon pronasao da se novi OLED steam deck malo losije ponasa u odnosu sa launch SD-om sa framerate-om kada se obori wattaža

 
Sa jedne tačke gledišta, ume da davi. Ali meni je baš interesantan, jer volim detalje.
Tako želim da budem subscribeovan na njegov kanal, ali svaki put kad to uradim brzo prestanem. Podržavam šta rade, volim koliko su detaljni, gledam gomilu drugih kanala sa dugačkim videima, ali nešto u načinu prezentacije me jednostavno odbija.
 
Mozda to sto lik mumla kad prica, pa ga nista ne razumes, jer mu ulazi kosa u usta, a prica vise od dve zenske... meni je dosadan ko zitak proliv, ali ne sporim da ima znanje.
 
Normalno je da se ne sviđa sve svima tako da ne znam zašto baš za GN klipove mora često da se napomene da nekom ne leže.

A iako i mene često smaraju sa nivoom detalja i odugovlačenjem ovaj Steam Deck video je baš zabavan i efikasno objašnjava stvari.
 
Pa valjda što im sa tehničke strane ne može niko nista zameriti, i onda mora samo subjektivni utisak i ličnost da se kritikuje. Velik je yt, ima za svaku temu gomila prezentera raznih stilova, može svako da nadje nešto njemu prikladno.
 
Meni smeta samo to sto lik nerazgovetno prica, te ga je tesko razumeti i van pameti mi je da je na toj poziciji neko ko ne ume da prica i pritom je toliko popularan, pa se zapitam dal ga to samo ja ne razumem, ili ostali ni ne slusaju sta prica, pa im nije bitno 😅

ali ovo je prakticno ko kad bi Ekrema (kuca poso poso kuca), stavili za voditelja.

Lik neka nauci da prica, bolje da izgovara reci nek se potrudi, a ne da brza, ko da ga mrzi da sve to prica, pa samo izblebece to... ako vec ne moze bolje da izgovori rec, onda makar neka sporije prica, kako bi bio razumljiviji.
 
Back
Top Bottom