• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Retro and Emulation video thread (dokumentarci, tutorijali,recenzije)

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Igra koja mi nikada nije kliknula ali fascinantna od prvog dana kada sam je video na zadnjoj strani SNES kutije. Rekao bi uz Mario World neka OSNOVA SNES Estetike, definicija sistema u istoj meri u kojoj je to posle bio Wipeout za PSX i Wave Race za N64.

Odvozam nekada SNES i N64 varijante ali ne stignem puno lol.

Verovatno je GC verzija Kruna serijala ali naravno pojma nemam ko i za većinu igara sa konzole
 

Omega

PS5 je đubre
Messages
2,949
Reaction score
4,545
Points
373
Ove 'ravne' trke za SNES mi se nikada nisu dopadale, ali je zato FZX za N64 odličan (jedna od čak tri 60fps igre za konzolu baj d vej).
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Ove 'ravne' trke za SNES mi se nikada nisu dopadale
Ja sam tek sa 3d počeo da vozim trke na PSX, pre mi baš i nije bilo jasno o čemu je reč.

Al F Zero X je bio lepo prezentovan, čak je išao i kratak strip uz igru, muzika i ceo feel, divno.

ali je zato FZX za N64 odličan
Haotičan je bolja reč, al nemam ništa protiv, to što ja ne umem je drugo.


jedna od čak tri 60fps igre za konzolu baj d vej
Tu su još i Knife Edge, (Solidan Rail Shooter) i ziljavi fajter Dark Rift (budući autori Fear Effect Serijala lol). Imam oba karta.

Mislim da ima još neki naslov ali sad sam zaboravio....


EDIT : Da zaboravio sam još Killer Instinct Gold (užasna igra jbg mada da, radi vrhunski) i MK 4 (nemam ga i dalje....). Vidim spominje se i Gauntlet Legends kako je uglavnom 30 i može nekad da pikuje na 60 ali nisam ga nikad upalio nzm...
 
Last edited:

Omega

PS5 je đubre
Messages
2,949
Reaction score
4,545
Points
373
Ne znam koliko je Knife Edge 60fps, otključan framerate ali daleko ispod limita većinu vremena. Eh da, ima još Smash Bros, Yoshi's Story i cut scene u Kirby-ju.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Da da Knife Edge def. ne pripada listi ali pošto sam igrao sećam se delova gde drži 60 baš dugo i veoma izgleda bizarno hshshs.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Zna da se desi u Goldeneye tu surovo varira a njega najviše igram, uglavnom jurcam svašta sam vidjao hehe. Perfect Dark je tek sjeban i super napucan sadržajima mada i tu se desi e sad jel baš 60 to ne znam...
 
Top Bottom