• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

To je veoma specifična žalba na knjigu sobzirom da je korica malo više od pokušaja marketinga...
Ono nije marketing ono je zlocin protiv cula vida
Agencija-sajt.jpg
knjiga-NEUROMANT-prodaja-knjizara-miba-books.jpg
Grof-nula-web.jpg
 
Kapiram ali iskreno mene nije briga kakav je omot. Retki su omoti koji imaju ikakav efekat. Valjda sam navikao na omote gde je samo utisnuto ime dela i autora.

Plus, grafika za Neuromant-a je savršeno na mestu i deluje inspirisan stamo igrom i Kosačem.
 
Ti li si? :D
Code:
https://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/Konzole-i-igre/PlayStation-i-Xbox/PS-Vita-slim-playstation-PCH-2000-128gb-igra-MINT/132382833

Uspeo sam da ga napravim da mi ne skrati link iz sedmog puta, Bem ti život.
Nope, ne bavim se ja obrtom. 🤣
 
Igor Kordej je radio naslovnicu. Dobro je skinuo glavne likove. Svakako je bolje od reizdanja koji su usledila tokom godina.
 
Kod tih izdanja mi se svidja miris papira. Ne sprdam se.

Meni smeta smajen kontrast i smanjena oštrina štampe koji su oba posledica izbora papira. Miba izdanja mogu lepo da čitam u autobusima dok mi se ovo pri svakom potresu razmrlja i moram da se refokusiram što čitanje u prevozu čini praktično nemogućim.
 
Last edited:
Danasnja gomilica loota. Fiskars noz je totalna fantazija, metalno telo, super ergonomija. Transkoder upravo probah sa Strahinjinim PS2 SCART kablom, sasvim fino prebacuje signal u S-Video tako da cekam RGB-Pi da mi stigne i eto mi ga definitivni retro emulator za na PVM :)
I ovi vrhovi za lemilicu, iz nekog razloga su pre par meseci bukvalno nestali bili kod nasih prodavaca, pa sam narucivao sa Alija.
1710787826093.jpg
 
Generalno je kod nas postalo kriminalno kako dizajniraju korice knjiga. Ako cemo iskreno jedino Booka (ali i oni cesto vise mase sa izborom dizajnera) i Orfelin rade nesto priblizno da bi reklamirali knjige. Ovi ostali izdavaci uglavnom stancuju i stave razne gluposti, da kada procitas knjigu budes u stilu, ko je ovo odobrio?
 
Back
Top Bottom