• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

@Apex pitaj GOG. Fali još Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name, ali se nadam da će ga uskoro dići na platformu.
 
z3cPiDI.jpg

JqsIZgv.jpg
 
Konacno stigao kasvetni USB MIDI kabl, kupio sam ono djubre kinesko od 300 dinara sto ga ima svuda po oglasima (i Aliexpresu), za note je ok, ali za sysex poruke uopste ne radi, pa sam narucio normalni Doremidi koji radi apsolutno fantasticno; sad mogu konacno da koristim Synthmata editor za Volcu Drum i FM2 bez da se majem da pravim patcheve na njima :D

1702312261647.jpg
 
Još jedan mali retro setup sam sklopio. Hvala svima na dojavama i menjažama, znate ko ste 💜

Prvi put u životu koristim miša za PS1 i zaista je udoban koliko i govore. Quake 2 praktično kao PC kontrole.

Memcard pro, pa, radi, nema šta da se više kaže. Nisam još isprobao wifi, ali pomisao da memorijska kartica ima veću procesorsku moć od cele konzole me greje noću u krevetu.

20231210_130127.jpg20231210_130144.jpg20231210_132640.jpg
 
Čemu služi ta memcard pro?
Čuva sejvove na SD karticu pa imaš beskonačan kapacitet i možeš da backupuješ sejvove sa drugih kartica (kroz sistemsku copy komandu iz biosa). Pored toga ima web interfejs pa možeš skidati sejvove na komp be vađenja SD kartice.

Ako nemaš čip, odlično je rešenje za freepsxboot.
 
Back
Top Bottom