• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Zašzo je onda ištvan drhćao pre 2 god kada je shin bojanu crko serija x posle mesec dana pa je ovaj trebao da mu zameni ili vrati pare?

A ako rade po istom principu onda neka napišu da ljudi posete sekret level za sekret cenu na kp?
Mislim ne razumem?
Ja ću staviti da prodajem auto za 20000E ali idite na forum pa će cam se otvoriti veće mogućnosti oko cena na sajtu [emoji3]
Kao da je drajver ili onaj crnjak postavio oglas meni tako izgleda...
Onda bi bilo poštenje (iako mi je tek to odvratno) da napišu cena kontakt pa kako se ko izdogovara što bi naš napaćeni narod rekao ko koga zajebe.

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока

Druze i ti za tvoj posao nemas fixnu cenu tj kazes mu po satu koliko uzimas pa kada se pogodite djuture onda je to druga tarifa.

Ja se prvi ne bih jebao da azuriram cene,ako te interesuje zovi pitaj tebi treba sta sad treba zena da visi na KP i azurira cene svaki dan da bi tebi bila verodostojna,a koliko je vec ljudi kupilo kod nje.

U pravu si drzi se Alija i ebay-a a taj dron sto si postovao nije vredan ni 5€ a ne 35€
 
Za ažuriranje 100-200-300+ postavljenih oglasa na regularnom nivou treba bar jedna osoba da je na plati samo to da radi, a možda i dve imajući u vidu koliko često cene skaču i padaju. Ne kontam uopšte diskusiju. Svi rade ovako. Proverio sam i sad par dronova, sve su regularne cene. Nisu u pitanju anonimus Xiangwei marke već DJI i slično.
 
Grujo, provalio si nas! Mi tu kao nesto pricamo kako smo kul stvari nabavili a u stvari sve je to prevera! Roba sa alija i skart sa zapada, da bi se lukeri sa SL zajebali. Otud meni tolke pare za drogu, ja sam zapravo Ivana ♥️ ♥️ ♥️
 
Svaki Ljubomirov post na ovom threadu je deo nekakvog affiliate testa. Na kraju meseca se broje lajkovi, pa Ljubomir pokushava da ponovi najuspeshnije postove. Primetite kako se na skoro svakoj fotografiji vidi njegova seksi tastatura. Pametnom dosta.
 
Da bi ova tema imala nekog smisla,
Ljubomiru treba ograničiti broj postova koje može imati u ovoj temi na mesečnom (da ne kažem dnevnom) nivou.
 
Druze i ti za tvoj posao nemas fixnu cenu tj kazes mu po satu koliko uzimas pa kada se pogodite djuture onda je to druga tarifa.

Ja se prvi ne bih jebao da azuriram cene,ako te interesuje zovi pitaj tebi treba sta sad treba zena da visi na KP i azurira cene svaki dan da bi tebi bila verodostojna,a koliko je vec ljudi kupilo kod nje.

U pravu si drzi se Alija i ebay-a a taj dron sto si postovao nije vredan ni 5€ a ne 35€

Ja nisam čuo da ijedan majstor privatnik radi na sat? Osim ako je eventualno iz zimbabvea ili radi za nekoga ali kao sam svoj gazda teško...
Moj posao kao delatnost nema fixnu cenu ali to nije toliko ni bitno postoje fixne cene za montiranje baterija, tupwva, tuš kabina, bla bla ali za neke intvervencije nararvno da se cena ne može formirati dok se ne utvrdi posao i vremw koje je neophodno.. ako si trgovac i prodaješ nešto onda moraš formirati cenu i da treba da visi na kp da bi bila verodostojna ne meni nego svima a ne da se ide na forum,zoveš tarota ili gledaš u zvezde da bi video da imaš i druge mogućnosti , van svake pameti a to dal su dronivi 5dolara ili 50 nije ni bitno uopšte to je svakako beznačajno u mom životu dal se leti dronom od 5, 50 ili 500dolara [emoji846]
To nju ne čini većim čovekom što ima dron od 50 dolara koji prodaje za 500 [emoji846]
A ni tebe takođe pametnijim ili više vrednim jer recimo imaš najke a ja kineske papuče [emoji846]
Bitno je da ćete sada da se kunete u tu žensku jer bože moj dobio je neko dva starfield kontrolera i ona je sada dobra zbog toga [emoji846]?
Čim bude neko zakinut odma ćete da se vadite to je činjenica.
Evo ja ću naručiti nešto od nje baš da vidim.

Ja sam samo napisao da mi je to sumnjivo za cene i to je to.

Najbolje da zovem sudakog veštaka da proceni dron pa onda da je kontaktiram, nemoj me zajebavati da je problem da napiše normalne(trenutne) cene..
Pa šta misliš kada bi svi tako kačili cena na amazonu, ebayu, aliju itd pa kada klikneš i sljušte ti pare sa kartice ovaj ti pošalje poruku i kaže e jbg nije to cena sada je skuplje doplati pa ću ti poslati artikal.
Aha kako da ne, ne bi prodao više nikada ništa u životu preko neta...

Zato mislim da je to baš ciganisanje i to u najmanju ruku da kažem da je tako.
To nema nigde samo kod nas i to je ono što bi naš narod reko Srpska posla...
Evo kupiću ja jedan starfield kontroler i hoću da mi se poklone još dva jel može tako [emoji846]?
Ili da uzmem 1 ps5 i da mi pokloni ištvan još 2 [emoji16]?


Dodao bih samo
Neću nikada zaboraviti izraz one guzate mađarice koja je donela serijux preko ištvana kada sam je pitao za račun sine kao da sam joj zub izvadio...
Pa kao nema račun pa oni kupe puno (a dala mi konzolu u ruke) pa šta ako kupiš puno [emoji846] i tv sam uzeo od čoveka iz subotice pa mi je dao račun koji je prikazan u forintama i zahektan uz garantni list. Lepo joj kažem da neću da joj platim kao zvaće policiju pa ako nemaš račun tvoja reč protiv moje ali nararvno platio sam jer nisam takav cigan i mikrosoft pokriva garanciju preko serijskog broja što je ok inače da nema te mogućnoati boleo bi me k... C da kupim konzolu.
To je problem jer ljudi plate sve uredno i ok a kada treba da ti daju račun (ili se nešto desi kao bojanu sa serijom x) jbg, nego i oni to švercuju o tome se radi mada je ovaj deo koji sam dopisao skroz neka druga tema ali je suštinski isto to...


Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 
Dodao bih samo
Neću nikada zaboraviti izraz one guzate mađarice koja je donela serijux preko ištvana kada sam je pitao za račun sine kao da sam joj zub izvadio...
Haha, tako sam je i zamišlljao. Poslednji put kad sam kod njih nešto kupio bilo je problem u 200 din koje sam preplatio.
Ona digla frku, odmah zaboravila srpski, počela da se ponaša kao da sam ne znam šta tražio, a samo rekao, više u zezanju "Ok, onda kad sledeći put nešto poručim kod vas oduzmite 200 din ili platite poštarinu."
 
Bitno je da ćete sada da se kunete u tu žensku jer bože moj dobio je neko dva starfield kontrolera i ona je sada dobra zbog toga
emoji846.png
?
Mislio sam da se salis, ne znam sta te je spopalo.

Niko, ali niko poimenice nije ti nikoga preporucio.
Samo si skocio odjednom.

Ja sam podelio svoje iskustvo a sve cu to manje da radim.
Nekoliko ljudi odavde je imalo dobra iskustva, ja sam prvi put kupio od nje jer je jedina imala te kontrolere.

Ne ulazim u prakse azuriranja cena na KP, sve je to tamo uvek lutrija.

Ono sto ja vidim kao problem, jeste manjak tvoj postovanja prema ljudima ovde. To sto ti mozes i da pomislis da neko zarad necega nekog navodi na kupovinu.

Mislio sam da je ovde nornalno podeliti sa nekim misljenja, fotke, iskustva a ne ovako.
Ljubazno te molim da mene ne uzimas/koristis kao primer i da me manes tvojih malicioznih solilokvijuma.
 
Danasnja nabavka (da se skupi jos koji lajk dok nije ukinuto). 🤣
Za mene je to izgleda vec ukinuto, okacih ovde kako sam kupio rezac i kabl/adapter, a samo Omega lajkovao i to samo zato sto sam ga pomenuo, to mora da je neki rekord, bio sam blizu da ne dobijem nijedan lajk za nesto sto je okaceno na ovoj temi.
 
Back
Top Bottom