• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

A ko je ta Ivana sa KP-a, dajte link, može i na PM ako ne može javno. Jel valja još nešto osim gaming opreme?
 
Taj rad, gledam i krstim se, ili je zaboravila da stavi aktuelne cene...
Ono tipa 3080Ti - 1700 evra, wtf
 
Te cene najverovatnije nisu aktuelne. Gotovo svi KP prodavci uopšte ne ažuriraju cene, već moraš da ih kontaktiraš da bi ti rekli koja je aktuelna.
Zavisi,,ako se neko zajebe i pojede mamac(kao curka kukuruz bez koske) onda prodaju robu sa tom cenom,recimo dronovi od 400E su na aliexpresu od 50 do 90 dolara

Samo ovaj sam nasao medju oglasima kod nje...
 
Da, to i ja mislim da rade.
Takodje nekad za istu stvar stave vise oglasa sa razlicitim cenama, po ko se na koji upeca...
 
Nisu cene aktuelne. Javiš se, kažeš šta te interesuje, ona proveri da li i po kojoj ceni može da nabavi.
To mi izgleda kao nameštaljka za preporuku...
Nisu cene aktuelne ali ako se neko javi ko recimo gleda kp a nr forum on će misliti da su to akturlne cene, kako ja da znam da je povoljnije ili nije aktuelno ako nisam ovde dobio prethodnu informaciju?
Nekako mi to smrdi jako, neka promebi onda bar cenu dronova ako nije aktuelno, njih nema tako puno kao recimo grafičkih kartica...
Možda ti uzmeš procenat da je preporučiš za saradnju isto kao što su neki ranije radili za ištvana ja kupim dron i napišem kao da sam dobio još jedan gratis jer je bio upakovan u džak za krompir ili slično...
Iskreno mebi se ne sviđa sve to pošto sam poslao poruku i to je ta cena za dron ali se možemo dogovoriti [emoji846]
Umam 2 kp naloga pa sam hteo da proverim kao anonimus čisto da nemam nekih problema, otkud znam možda prodaje dronove od onog konja Željka Mitrovića
Ipak ću se držati stare škole.
Živeo ali expres i ebay [emoji16]

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 
To mi izgleda kao nameštaljka za preporuku...
Nisu cene aktuelne ali ako se neko javi ko recimo gleda kp a nr forum on će misliti da su to akturlne cene, kako ja da znam da je povoljnije ili nije aktuelno ako nisam ovde dobio prethodnu informaciju?
Nekako mi to smrdi jako, neka promebi onda bar cenu dronova ako nije aktuelno, njih nema tako puno kao recimo grafičkih kartica...
Možda ti uzmeš procenat da je preporučiš za saradnju isto kao što su neki ranije radili za ištvana ja kupim dron i napišem kao da sam dobio još jedan gratis jer je bio upakovan u džak za krompir ili slično...
Iskreno mebi se ne sviđa sve to pošto sam poslao poruku i to je ta cena za dron ali se možemo dogovoriti [emoji846]
Umam 2 kp naloga pa sam hteo da proverim kao anonimus čisto da nemam nekih problema, otkud znam možda prodaje dronove od onog konja Željka Mitrovića
Ipak ću se držati stare škole.
Živeo ali expres i ebay [emoji16]

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
Mozda je namestaljka mozda nije. Ja sam odlicno prosao sa kontrolerom, i ocigledno nisam jedini.
 
To mi izgleda kao nameštaljka za preporuku...
Lol Ja sam preporučio tu Ivanu na par ljudi ovde na forumu. Po tvome, ispade da ja imam neku korist od toga. 😆 Meni je Wahad poslao link, rekao da je njegov drug od nje poručio Starfield kontroler. Ja je kontaktirao, rekla mi je cenu, poručio, kontroler stigao za par dana i sve je bilo okej. Iz dobre volje rekao sam joj da ću je preporučiti za taj kontroler, pošto znam koliko ljudi se ovde na forumu oduševljavalo njime. Ne znam ženu, niti imam išta od toga što sam poslao link do njenog oglasa na par ljudi ovde na forumu. A zašto ne ažurira cene, ne znam, niti me interesuje, njena stvar.

Možda ti uzmeš procenat da je preporučiš za saradnju isto kao što su neki ranije radili za ištvana ja kupim dron i napišem kao da sam dobio još jedan gratis jer je bio upakovan u džak za krompir ili slično...
Ovo nije u redu. Ispade da je član foruma ovde, Xelios, slagao da je dobio gratis kontroler, samo da bi je preporučivao?
 
To mi izgleda kao nameštaljka za preporuku...
Nisu cene aktuelne ali ako se neko javi ko recimo gleda kp a nr forum on će misliti da su to akturlne cene, kako ja da znam da je povoljnije ili nije aktuelno ako nisam ovde dobio prethodnu informaciju?
Nekako mi to smrdi jako, neka promebi onda bar cenu dronova ako nije aktuelno, njih nema tako puno kao recimo grafičkih kartica...
Možda ti uzmeš procenat da je preporučiš za saradnju isto kao što su neki ranije radili za ištvana ja kupim dron i napišem kao da sam dobio još jedan gratis jer je bio upakovan u džak za krompir ili slično...
Iskreno mebi se ne sviđa sve to pošto sam poslao poruku i to je ta cena za dron ali se možemo dogovoriti [emoji846]
Umam 2 kp naloga pa sam hteo da proverim kao anonimus čisto da nemam nekih problema, otkud znam možda prodaje dronove od onog konja Željka Mitrovića
Ipak ću se držati stare škole.
Živeo ali expres i ebay [emoji16]

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока

Nema nikakve preveare, jednostavno svi ti preprodavci koji nabavljaju robe iz Mađarske rade po istom principu,
nemaju većinu oglašenih stvari na stanju, zato i piše da je dostava od par do 10 dana i da se tačna cena može proveriti pri kontaktu.
 
Nema nikakve preveare, jednostavno svi ti preprodavci koji nabavljaju robe iz Mađarske rade po istom principu,
nemaju većinu oglašenih stvari na stanju, zato i piše da je dostava od par do 10 dana i da se tačna cena može proveriti pri kontaktu.
Zašzo je onda ištvan drhćao pre 2 god kada je shin bojanu crko serija x posle mesec dana pa je ovaj trebao da mu zameni ili vrati pare?

A ako rade po istom principu onda neka napišu da ljudi posete sekret level za sekret cenu na kp?
Mislim ne razumem?
Ja ću staviti da prodajem auto za 20000E ali idite na forum pa će cam se otvoriti veće mogućnosti oko cena na sajtu [emoji3]
Kao da je drajver ili onaj crnjak postavio oglas meni tako izgleda...
Onda bi bilo poštenje (iako mi je tek to odvratno) da napišu cena kontakt pa kako se ko izdogovara što bi naš napaćeni narod rekao ko koga zajebe.

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 
Back
Top Bottom