• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Imam je, otplatila se davno. Jako je korisna za terenski rad. Mozes da lemis zice tanjeg preseka i male konektore. Bilo sta vece ne. Za switch se nadam da si se salio i da neces da pokusas pridjes ovom lemilicom [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma radicu i prekuglvanje snjom 😅 Nisam ja bas neki ekspert sa lemilicom sljakace mi za neke sitne stvarcice i prckanja 😀
 
Dugo isčekivano - nedavno otpakovano :D

Nije TECH related jbg ali možda nekoga inspiriše/motiviše da se pokrene

20230531_134739.jpg20230531_134800.jpg20230531_134826.jpg
Naravno konsultujte se sa doktorom pre započinjanja bilo čega, ja samo neki lik sa interneta. Moji saveti nisu zamena za lekarski pregled.
 
Last edited:

u šta si gurao ovaj vrh?


smirk-cat.gif
 
Ta je kutija svašta preživjela :D

moja je tu negde al ja kupio u prodavnici, "jbg takve imamo, pa ti vidi hoces li";

kod mene to ionako ne prezivi u mint stanju duze od par meseci, evo vec je sluzila kao deo staze za Mario Kart Live
 
@Necro To ti se zove weighted vest iliti prsluk sa opterećenjem. To uveliko koristi calisthenics ekipa i spec. forces.

Definitivno te tera da se ispraviš dok ga nosiš, ovaj moj model barem. Pre sam stavljao ploče u običan ranac, i nije bio dobar weight distribution. Ovde jeste.

Više je za trening, ali evo nešto sa neta:

Weighted Vest Benefit #9: Increased Core Strength and Posture

The last benefit of weighted vests is that by increasing the weight only to your upper body is that your body is forced to engage your core to keep you upright. The increased workload on your core muscles can help to improve your posture by straightening out your back. When wearing the weighted vest, you should focus on keeping your back straight and shoulders back. source

PS: konsultuj se sa doktorom pre započinjanja bilo čega, ja samo neki lik sa interneta. Moji saveti nisu zamena za lekarski pregled.
 
Last edited:
Back
Top Bottom