• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

95% šanse je da je verzija 1.6. Otvori i vidi ima li slučajno čip. Inače Xbox je prilično izbirljiv kad su u pitanju dvd mediji.
Pošto sam skapirao da tek nema da nađem vremena da ga otvaram u narednih par nedelja, povezao sam ga na TV da dođem do menija. Jel upotrebljivo ovo? :D
 

Attachments

  • IMG_20230529_010818.jpg
    IMG_20230529_010818.jpg
    281.6 KB · Views: 23
Ako je stvarno 1.1 kako piše u dashboard-u onda je to najbolja verzija ploče. Treba uraditi tsop mod pa onda rebuild diska ako hoćeš.
 
U2312HM, 11 godina star, posle najnovijeg "planskog iskljucenja" struje nije se probudio, moram da gledam neka UPS resenja :P
 
Ta je kutija svašta preživjela :D

Kapiram da je moglo i gore, što je najgore stigla je dobro obezbeđena, i sad pišem prodavcu koji kaže da je u pefektnom stanju poslata,
na stranu što je jedan stiker pocepan/isečen (kao da je otvarana)..
 
Kapiram da je moglo i gore, što je najgore stigla je dobro obezbeđena, i sad pišem prodavcu koji kaže da je u pefektnom stanju poslata,
na stranu što je jedan stiker pocepan/isečen (kao da je otvarana)..

Drugar je porucio od nekih Ipon uvoznika i pitao me sta da radi posto su mu javili da je stiglo osteceno i poslali ove fotke. Ako je to kod tebe zavrsilo, da znas da se foliraju.


p4GREeB.jpg

gvUCBWe.jpg
 
Kapiram da je moglo i gore, što je najgore stigla je dobro obezbeđena, i sad pišem prodavcu koji kaže da je u pefektnom stanju poslata,
na stranu što je jedan stiker pocepan/isečen (kao da je otvarana)..
Koji je prodavac u pitanju, da znamo da ga zaobilazimo?
 
Drugar je porucio od nekih Ipon uvoznika i pitao me sta da radi posto su mu javili da je stiglo osteceno i poslali ove fotke. Ako je to kod tebe zavrsilo, da znas da se foliraju.


p4GREeB.jpg

gvUCBWe.jpg

Isti prodavac ali nije ta kutija, inače tu oštećenu su mi nudili po samo 10e nižoj ceni nego od ful cene..


Koga interesuje, Games ima LE Zeldu po ceni od 18.500 din ili 17.500 din ako imate neki popust, ja sam kasno video..


Koji je prodavac u pitanju, da znamo da ga zaobilazimo?

 
^ Ja sam kupio od tog prodavca svoj primerak, pre nego da podigne cenu, i stigao je dobro upakovan i u odličnom stanju.
 
Back
Top Bottom