• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

У мом настојању да нађем неки 3004 модел са смањеним или никаквим интерлејсом збавих још један Пи-Ес-Пи те серије и резултати су идентични као и на овом што већ имам. Ипак није сувишна куповина, јер ми је уз њега дошла ултимативна картица Pro Duo HG HX, последња и најбржа официјелна серија, таман сам поред приказа могао и друге ствари да истестирам.

Понукан тврдњом @Omega да GO има најбољи екран, марнух и ту конзолу која је како видјех постала врло ријетка. Стање је јако добро, па видјећу да модујем и пичим понешто и на њој, поредим и тако. Сјећам се када је излазила да сам био резигниран мањком подршке за физичке медије међутим сада са ове дистанце и она ми је драга, слатка је јако.
Иначе нисам хордер и купујем само оно што ћу да играм, овде се заломио тај квест око приказа. Свакако ћу да се сиграм на свим овим конзолама.

IMG_20230410_151814.jpg
 
Konzola ne moze da bude previse, dokle god imas prostora i ne placas trzisne cene. :D
Imam sve koje sam želeo da imam u kolekciji, ne skupljam više edicija/verzija iste konzole jer mi ne trebaju, ali zato nemam ni približno dovoljno slobodnog vremena da bi sve mogao da ih koristim. Uglavnom su tu samo da stoje i čine me u isto vreme i zadovoljnim što ih imam i nezadovoljnim što, opet kažem, nemam vremena da ih igram. :rolleyes:
 
Back
Top Bottom