• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Naleteo na AliExpress, platio je $36 u okviru neke akcije. Baš je promovišu kao kompatibilnom sa Switchem. Izmerena brzina u mom čitaču je 100/100MB/s, čime sam zadovoljan. Evo h2testw još uvek radi, pa ću da vidim da li je i kapacitet realan. Očekujem da jeste.

Dan pre ove, poručih Samsung 512GB karticu za $38, ali tu postoje kopije, pa ne znam šta će da mi stigne. Bolje da sam odmah poručio dve Lexar.
Jel legit Lexar na kraju? Ako jeste baci link.

Sent from my Galaxy Z Flip 3 using Tapatalk
 
I ja sam to shvatio vremenom, malkice mi je knap 256GB iako sam u startu mislio da je i to previše.
 
Samsung ima program Samsung Memory Card & UFD Authentication Utility
za proveru da li je kartica fejk ili prava. Lexar nema nesto slicno?

@Corvus Corax dobar deal su ove Lexar (y)
 
I ja sam to shvatio vremenom, malkice mi je knap 256GB iako sam u startu mislio da je i to previše.
Ja moju (256GB) još nisam popunio a natrpao sam sve što me zanima. Ostalo mi još cca 50GB prostora :D
 
Samsung ima program Samsung Memory Card & UFD Authentication Utility
za proveru da li je kartica fejk ili prava. Lexar nema nesto slicno?

@Corvus Corax dobar deal su ove Lexar (y)
Da, taj program planiram da uposlim kada mi stigne Samsung. Uz testiranje brzine i kapaciteta.

Lexar ima neki greb-greb na poleđini, ali nisam to ni gledao, jer sve piše na kineskom. Ali odličan je ovaj Lexar, ne treba gledati dalje - sve preporuke.

Samsung microSD od 512GB sam namenio za Steam Deck. Kao i SSD od 1TB. Oba kupljena na AE.
 
I ja sam to shvatio vremenom, malkice mi je knap 256GB iako sam u startu mislio da je i to previše.
Ja zbog cajna handhelda mislio da mi je 128 dosta ali nisam racunao na ps2, gc, dc koji ne rade na cajnezu :D A ni na jedno 100gb switch igara [emoji1787]

Sent from my Galaxy Z Flip 3 using Tapatalk
 
Ja moju (256GB) još nisam popunio a natrpao sam sve što me zanima. Ostalo mi još cca 50GB prostora :D
Realno je dovoljno 256GB a da eventualno na kompu sačuvaš par igara pa da prebaciš na Switch po potrebi ali jbg kad sam alav na jeftine kartice.
 
Pazi ni 2tb nije dovoljno da strpaš PSX PS2 PS3 gamecube Wii wiiu Xbox romsetove. Da ne pričamo o kompletnom backlogu Steam igara koje ne igramo. Jedino da držite sve na nekoliko SD kartica, navodno Deck dobro hendla hotswap. Sve u svemu, nije da mora ceo penzioni plan da stoji spreman na konzoli 😹
 
Ma kakvi romsetovi, ima ~10 gc,ps2 i wii igara i jedna ps3 :D Gore mu dodje 200 ps1 [emoji1787]

Sent from my Galaxy Z Flip 3 using Tapatalk
 
Stigla zverina, Gigabyte AORUS GeForce® GTX 1080 Ti 11G, u nekim slucajevima mi je i dupliran FPS, a ne prelazi 70 stepeni, tiha 🤌👌

Uskladi malo te boje. Kada su sve iste boje dobijas 5-10 FPS lagano.
 
Back
Top Bottom