• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 PlayStation 5 Console Info - hardver, os, softver, vesti

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Ide u gejmsu :D kako mi rekao ovaj lik sto sam ga pitao za Demon, jel ti znas koliko to kosta u celofanu :D 3200 je preko naloga btw :D

View attachment 1790
Kako ti proda igru preko naloga? Ne interesuju me pomenute igre vec za buduce aktivnosti.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,098
Reaction score
4,407
Points
473
Kako ti proda igru preko naloga? Ne interesuju me pomenute igre vec za buduce aktivnosti.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
E vidi sa Eufratom, on to bolje zna. Nisam nikad uzimao. Pretpostavljam da ti podeli svoj nalog kao. A 4000 je nova, dok ima ovih bundlova, ljudima ne treba, kupuju konozle da igraju pes i fifu, pa prodaju igre. Sve koje pitam su u ovom fazonu.

1626878131538.png
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
A ti ces kao da igras?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,103
Reaction score
10,007
Points
453
Pa sama reklamacija nije problem, nego koliko bismo čekali na zamenu, i generalno razočaranje.
Prvi PSX koji smo kupili je došao pokvaren iz radnje. U petak uveče. Celo veče smo pokušavali da ga uključimo, misleći da smo glupi i ne umemo da ga priključimo (scart konektor, vau). Zvao sam drugare iz škole za pomoć, da bi shvatili da smo dobili ćorak. Najduži vikend mladosti 😂
 

Emm

Well-known member
Messages
71
Reaction score
174
Points
83
Prvi PSX koji smo kupili je došao pokvaren iz radnje. U petak uveče. Celo veče smo pokušavali da ga uključimo, misleći da smo glupi i ne umemo da ga priključimo (scart konektor, vau). Zvao sam drugare iz škole za pomoć, da bi shvatili da smo dobili ćorak. Najduži vikend mladosti 😂
E, a kao da sam se urekla - znaci juce mi se skida igra sa store-a, i prebacim monitor nazad na kompjuter, ostavim PS da skida u pozadini. Vratim se tri sata kasnije, error ekran.
Krene da uradi onaj rebuild, zakuca se na 32% i restartuje se. I tako je zakljucan u loopu sad.
Ne mogu safe modu da pristupim, ne registruje ni jedan dzojstik, ma koji USB kabel probala.

Znaci, prizvala sam reklamaciju, izgleda :D
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,900
Reaction score
8,964
Points
553
E, a kao da sam se urekla - znaci juce mi se skida igra sa store-a, i prebacim monitor nazad na kompjuter, ostavim PS da skida u pozadini. Vratim se tri sata kasnije, error ekran.
Krene da uradi onaj rebuild, zakuca se na 32% i restartuje se. I tako je zakljucan u loopu sad.
Ne mogu safe modu da pristupim, ne registruje ni jedan dzojstik, ma koji USB kabel probala.

Znaci, prizvala sam reklamaciju, izgleda :D

E jbga ako ne moze da izadje iz loopa, nista drugo ne preostaje osim da odneses konzolu na reklamaciju. Bas bedak :S
 

Emm

Well-known member
Messages
71
Reaction score
174
Points
83
Ortaku PS5 pušta samo PS4 igre. Kad pusti PS5 igre crn ekran. Ukleta konzola
E, jeste. Na mnooogo mesta sam videla da ljudima pravi taj rest mode crash ako igraju/skidaju ps5 igre.
Mislim da ce joj zameniti odma posle dan-dva posto imaju ok stock koliko sam video, par njih je dobilo zamensku konzolu sa Bencha posle 2-3 dana vec.
To jedino ako ce meni duze trebati (sto mi ne smeta), posto sam mali obicni korisnik :D
 

Xelios26

Well-known member
Messages
803
Reaction score
2,612
Points
233
@Emm vrisnuo skroz?

Sony napravio OS po modelu:

Code:
loop = 0
while True:
   loop += 1

ko preferira C/C++
Code:
for(;;)

Sony treba da patentira ```eternal loop```
 

Xelios26

Well-known member
Messages
803
Reaction score
2,612
Points
233
Malo se salim, volim ja Sony jako, ali imali su totalno bizarne promasaje due to fail coding.
Tako su im hakovali PS3. fail0verflow je dosao do PS3 private cryptography key zbog ovog ludila

1627073639701.png
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
@DieH@rd ne mogu na PS store-u da nadjem Marvel Spiderman Remaster, samo je u ponudi Marvel Spiderman Game of the year edition. Sta da radim?
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Moraš da kupiš Spiderman Miles Morales Ultimate Edition, ona sadrži Remaster.
 
Top Bottom