• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 PlayStation 5 Console Info - hardver, os, softver, vesti

Emm

Well-known member
Messages
71
Reaction score
174
Points
83
Ma opusti se chodi nije to nista strasno blokirala igra desava se. Resetuj i pici dalje. Verovatno ce ti se desiti opet u neko momentu uradi isto sto si sad i to je to.
Desavalo se to meni povremeno na PS4 slimu i na PS4 pro-u. Cak se desavalo da se konzola sama ugasi. Restartujem i picim dalje. Evo godinama rade i jedan i drugi bez problema.

Edit
Pretece me Jack.
Kako volim ovaj stav (bez sarkazma)! Da sam procitala ovo tada kad mi je konzola stigla, odmah bi me umirilo. Ovako mi je trebalo par dana :D
 

Teoreticar

Well-known member
Messages
575
Reaction score
691
Points
203
Kako volim ovaj stav (bez sarkazma)! Da sam procitala ovo tada kad mi je konzola stigla, odmah bi me umirilo. Ovako mi je trebalo par dana :D

Ali, sta bi bila najgora moguca opcija?
Morala bi da reklamiras konzolu?


Na neke stvari, mozes da utices, ovo nije jedna od tih.
 

Emm

Well-known member
Messages
71
Reaction score
174
Points
83
Ali, sta bi bila najgora moguca opcija?
Morala bi da reklamiras konzolu?


Na neke stvari, mozes da utices, ovo nije jedna od tih.
Pa sama reklamacija nije problem, nego koliko bismo čekali na zamenu, i generalno razočaranje.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,674
Reaction score
9,480
Points
453
PSN Summer Sale!

unknown.png


unknown.png


unknown.png
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,938
Reaction score
9,056
Points
553
The ultra-rare PlayStation 5 Digital Edition has been on a diet, according to documentation discovered in Japan. Sony has submitted paperwork for a new model (CFI-1100B) which according to the manual is 300 grams lighter than its predecessor and has a slightly more manageable base screw. It’s unclear if there are any other obvious changes at this stage, but expect the console to look identical from the outside.

 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,638
Reaction score
3,179
Points
373
The ultra-rare PlayStation 5 Digital Edition has been on a diet, according to documentation discovered in Japan. Sony has submitted paperwork for a new model (CFI-1100B) which according to the manual is 300 grams lighter than its predecessor and has a slightly more manageable base screw. It’s unclear if there are any other obvious changes at this stage, but expect the console to look identical from the outside.
Nisam ja lud sto cekam svaki upgrade je dobro dosao :)
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,116
Reaction score
4,456
Points
473
Ako neko hoce Spidermana za 3000, dolazi lik u petak za ns, pa mu mogu reci da ponese. Na disku naravno, kaze da su u celofanu, poslace slike posle.
Ja uzimam sebi Demon.
 

HK-47

Well-known member
Messages
491
Reaction score
1,253
Points
203
Krenula letnja rasprodaja. Ja se nadao Persona 5 Royal za $20-25, al ima samo Deluxe Edition za $32 :/

Ja merkam GT Sport mada ne znam vredi li samo zbog sp sadržaja. Možda i Lost Legacy i Judgement.

Ali valja prvo sačekati da objave PS Plus igre za avgust :)
 

cipak

Let's see...
Co-founder
Messages
629
Reaction score
1,509
Points
233
Krenula letnja rasprodaja. Ja se nadao Persona 5 Royal za $20-25, al ima samo Deluxe Edition za $32 :/

Ja merkam GT Sport mada ne znam vredi li samo zbog sp sadržaja. Možda i Lost Legacy i Judgement.

Ali valja prvo sačekati da objave PS Plus igre za avgust :)
GT Sport ima vise SP sadrzaja nego vecina igara iz zanra. Trebace ti meseci da sve odigras. Igru vredi platiti i 20$ a kada je na popustu ne treba razmisljati.
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Dosadnjikav je GT Sport u SP-u osim ako ne voliš da vrtiš krugove jureći najbolje vreme. AI i testovi nisu nikakav izazov.
MP je dobar.

Ja nasao na KP Returnal i Demon Souls za 7500 u celofanu.
Ja mislio da to samo ide za 10k po igri 😆
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,116
Reaction score
4,456
Points
473
Dosadnjikav je GT Sport u SP-u osim ako ne voliš da vrtiš krugove jureći najbolje vreme. AI i testovi nisu nikakav izazov.
MP je dobar.


Ja mislio da to samo ide za 10k po igri 😆
Ide u gejmsu :D kako mi rekao ovaj lik sto sam ga pitao za Demon, jel ti znas koliko to kosta u celofanu :D 3200 je preko naloga btw :D

1626867339193.png
 

cipak

Let's see...
Co-founder
Messages
629
Reaction score
1,509
Points
233
Testovi jesu trebali biti tezi prilicno je lako uzeti zlato. U svakom GT-u je najzabavnije uvek bilo vrteti krugove jureci najbolje vreme.
 

HK-47

Well-known member
Messages
491
Reaction score
1,253
Points
203
Ne verujem da ću se pokajati za $12 :)
Probaću i MP svakako, možda će mi se svideti ako ne budem baš loš :D
 
Top Bottom