• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE
  • Prvi Secret Level Giveaway! Za više informacija kliknite OVDE

MiSTer fpga

Ivamark

Well-known member
Co-founder
Reaction score
731
Koliko se sada krecu cene kompletnog mistera sa ramom? Realno isplati se uzeti samo za ps1,saturn i n64 kad uracunas modovanje i flashcarde?

Omega

Well-known member
Reaction score
603
Već sastavljeni kompleti idu od $300 do $500 u zavisnosti od vrste kućišta i dodataka, ali mislim da se i dalje može jeftinije proći ako se kupuje pojedinačno (nešto iz USA i UK, nešto sa Aliexpressa).

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Reaction score
1,313
Koliko se sada krecu cene kompletnog mistera sa ramom? Realno isplati se uzeti samo za ps1,saturn i n64 kad uracunas modovanje i flashcarde?
tu si u pravu, posten flashcard za tu generaciju je 150+ a da ne pricamo o hdmi resenjima

Omega

Well-known member
Reaction score
603
Za N64 ostaje da se vidi hoće li neko uspjeti implementirati u Mister, ali evo konkretno samo za Saturn i Sega CD ti treba barem 3x više para od neke prosječne cijene Mister setup-a (konzole, flashcart-ovi, AV modovi, Retrotink/OSSC/GBS-C...)

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Reaction score
1,313
Za N64 ostaje da se vidi hoće li neko uspjeti implementirati u Mister, ali evo konkretno samo za Saturn i Sega CD ti treba barem 3x više para od neke prosječne cijene Mister setup-a (konzole, flashcart-ovi, AV modovi, Retrotink/OSSC/GBS-C...)
Kako mi je drago što sam segu cd kupio na vreme. Za N64 nešto sumnjam da ima dovoljno prostora na misteru.

Ivamark

Well-known member
Co-founder
Reaction score
731
N64 je barem i dalje realtivno jeftin. Ja cu morati da uzmem jedan mister kao backup za ossc.
Jedino mi bas mister ne deluje zgodno kada se u njega ubode hrpa kablova sa svih strana.

Last edited:

Omega

Well-known member
Reaction score
603
Najviše smeta ethernet port jer je na suprotnoj strani od strujnih i video kablova, ali inače po pitanju kablova Raspberry Pi je daleko gori.
Kad se ubaci mini WiFi dongle bude sasvim ok.