• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie TV Disney+ Marvel & MCU

Teoreticar

Well-known member
Messages
575
Reaction score
691
Points
153
Explain?

edit - Ima li poente objasnjavati, ili je opet neka random online teorija? Da je Disney namerno uradio neku gender izmenu, verovatno bi trubili o tome na sve strane.

Jednog momenta se osecas kao musko, a drugi kao zensko.

A da Disney ga jeste definisao kao fluid-a.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,641
Reaction score
9,421
Points
453
Ako se sve svodi na jednu rec na stranici koja se prikaze na 1sec...
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,616
Reaction score
3,154
Points
373
meni je ovo ok jer se uklapa sa Loki characterom.mozda mi je malo glupo ali mi ne smeta ko mnogo drugih stvari koje dizni/WB/DC menjaju
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
Jel trebaju clanci da se pisu o tome? Standardno forsiranje nekih gluposti, nema veze sto to ovde prilici liku.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,641
Reaction score
9,421
Points
453
Za negativce su do sada unajmili dosta poznatih faca, samo da ne prodje zaboravno kao Ecclestone u Thor The Dark World ili Mads u Dr.Strange. :D
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,204
Reaction score
6,356
Points
553
Realno Marvel fula kožne frulice da prostite sa negativcima, jedino im se izdvajaju Loki i Thanos, ali i njihova aurica iščilava polagano sa vremenom. Moraće da porade na usavršavanju te formule pod hitno.
 

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Messages
2,768
Reaction score
4,595
Points
373
Ne brini, bice tu Magneto i Galactus u nadolazecim Fazama.
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,204
Reaction score
6,356
Points
553
Hajde nešto novo za promenu. Recimo Dr Doom, Mephisto, Sauron! Hobgoblin, Thunderbolts itd.
 

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Messages
2,768
Reaction score
4,595
Points
373
Uuu, leptejebo Dr Dooma sam zaboravio! I on je tu iza coska - Fantastic Four 2023/2024.
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,204
Reaction score
6,356
Points
553
Jel i dalje živ film koji radio Noah Hawley o njemu? Ili je to crklo sa njegovim rebootom Star Treka?

I da ne zaboravimo od novijih Cassandra Nova. Fuckin A. To mi je bio poslednji atom gde sam još uvek pratio X-Men i posle toga kada se završio New X-Men, digao ruke od Marvela i svega, bila je strava završnica iako je imala kamenit svršetak.
 
Top Bottom