• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries PS4 XONE PC Guardians of the Galaxy

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,638
Reaction score
9,417
Points
453
Zadnju trecinu igre sam presao sa high resolution modom na PS5. Nije mi smetao 30fps jer me igra svakako dosta podseca na FF7R po svojim borbama [nisu potrebni mega refleksi], a zaista izgleda spektakularno u 4K. Odlicna igra je ovim rendering modom IMO postala jos impresivnija.

Na zadnjem bosu sam.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,638
Reaction score
9,417
Points
453
Na dve trecine igre sam mislio da je supersolidni 8-8.5, ali sam posle kraja koji je odlicno zaokruzio celu avanturu ipak presao na 9/10. IMO, igra je u rangu Betmen i Spidey naslova, samo sto ima i dobru komediju sto je tesko naci u modernim AAA naslovima.

Domaci utisci @ https://www.emuglx.org/nextgen-igre/guardians-of-the-galaxy-2021/

IMO, GotG igra > GotG filmovi
 
Last edited:

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,468
Reaction score
6,846
Points
453
sumnjam da može da priđe filmovima, ali verujem da je dobra igra :)
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,638
Reaction score
9,417
Points
453
Prvi film je svakako bolji od drugog, i sasvim je OK ako neko misli da je taj film bolji od igre.

Igra je naravno dala likovima vise prostora da se razmasu, da vidimo njihovu proslost, ujedinjenje pred kraj i fun zavrsnicu. Lik koji je ovde drasticno bolje realizovan u poredjenju sa filmom je Drax. Game Drax >>>>>>> film Drax.

[nek prebaci neko ovo u GotG thread]
 

Wahad

Replicant's Trainer
Messages
1,150
Reaction score
1,675
Points
253
sumnjam da može da priđe filmovima, ali verujem da je dobra igra :)

Igraj Maxo, svako ko je odigrao kaže šta je rekao DH i ja, bukvalno svuda po netu.

Tek kada odigraš igru skontaš koliko je film usvari loše odrađen i koliko su likovi mogli da budu bolje napisani u njima.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,638
Reaction score
9,417
Points
453
Ne bih se slozio da je film lose odradjen [pogovo kec], jer tamo scenarista ima samo 2 sata vremena da skopi celu pricu od pocetka do kraja, i da je uglavi u vec razgradjeni MCU story. GotG1 mi je super film, sve cestitke Gunn-u. Da nije bilo njegovog pristupa materijalu, GotG bi definitivno i dalje bio totalno nebitni comic book IP [sa visedecenijskom istorijom koju su pratili samo pravi comicbook fanovi].
 

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Messages
2,767
Reaction score
4,591
Points
373
Budimo realni. Kec jeste dobar, ali itekako precenjen MCU film. Dvojka je jeza.

screenshot2021-11-06axbkkt.png
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,547
Reaction score
3,657
Points
373
I meni je kec bio super a dvojka može da prođe.
 

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Messages
2,767
Reaction score
4,591
Points
373
Ali revan kad izvuče rotten kao argument

Ne moze GOTG1 nikako da bude jednak sa Iron Man 1, Avengers 1, The Winter Soldier, Civil War...a da pritom bude bolji od slicnih komedijaskih kao sto su Thor Ragnarok ili Ant-Man 1.

Na to sam ciljao sa Paradajizima. Zbog toga itekako precenjen.
 

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Messages
2,767
Reaction score
4,591
Points
373
Jeste, audio(soundtrack)-vizuelna prezentacija je ono sto masu najvise radi. Do 2014. nije ni bilo superherojskih filmova u kosmosu.

A igra vaistinu šuri. Uz Kenu mi ovo najveci ovogodisnji biser.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,468
Reaction score
6,846
Points
453
Igraj Maxo, svako ko je odigrao kaže šta je rekao DH i ja, bukvalno svuda po netu.

Tek kada odigraš igru skontaš koliko je film usvari loše odrađen i koliko su likovi mogli da budu bolje napisani u njima.
igraću svakako brt.
 
Top Bottom