• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Gran Turismo 7

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Ja sam vala zaređao milion i 500k u razmaku od nedelju dana :LOL: Mada mi nije toliko frka za kredite, redovno uzimam dva miliona na time trialu. I ubo sam na onom "fantasy" pobednika za onaj esports event, pa sam i tu dobio milion.
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513

Kažu da bi mogli da ubace novi AI već do kraja godine.
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Opa, još jedna davno leakovana staza je potvrđena.


Odlična staza. Mislim da je u onom datamine-u bio i Grand Valley, tako da je izvesno da uskoro i to stiže.

Izašle su i nove siluete automobila za naredni update, jedna je dugo traženi Ford Sierra RS Cosworth 😄
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
MEGATON

image-2-16.jpg


Konačno mogu da se prodaju automobili i to izgleda za solidnu cenu, dosta bolje nego ranije 😄

Osim toga:
Već pomenuta Road Atlanta staza i novi automobili
- BMW M2 Competition 2018 – 91,000cr (Brand Central)
- Ford Sierra Cosworth RS500 1987 – 200,000cr (Used Cars)
- Nissan Silvia (S14) Ks Aero 1996 – 60,000cr (Used Cars)

Tu je i par 25th anniversary eventa, svaki donosi po 1.800.000 kredita za gold


 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,672
Reaction score
9,468
Points
453

:)

PC je tradicionalni dom sim driving igara, GT7 bi se sigurno odlicno prodao na PC-u.

Ali se nadam da ce prvo ozbiljno podrzati PSVR2, tu bi potrosio dosta vise vremena nego na PC verziji igre.
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Mislim da i ja završavam sa Playstationom kada se to desi. Izvesno je, bilo je u onom Nvidia leaku.
 

disturbed

Well-known member
Messages
710
Reaction score
1,269
Points
203
Plasim se da bi izlazak GTa na PC bio i svojevrsni pocetak kraja za ovaj serijal.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,672
Reaction score
9,468
Points
453
PlayStation je uglavnom zasticen od varanja, zbog toga mislim da ce tesko stici GT7 na PC, a i ako stigne, verovatno nece omoguciti crossplay online.


Anyhow, odigrah prvu 25th anniversary trku na SPA. AI vozaci su isli na 2 pitstopa, a ja sam uz malu kontrolu goriva izvukao jedan pitstop. Daleko sam bas od top ranking vremena, ali imao sam i izletanja i svasta.
 

Snake1989

Well-known member
Messages
919
Reaction score
1,432
Points
153
Plasim se da bi izlazak GTa na PC bio i svojevrsni pocetak kraja za ovaj serijal.
Da sigurno, izlazak na PC je najveci problem sto moze da zadesi ovaj serijal, a da ne spominjem to sto je i ovaj GT7 zaglavljen u proslom veku, pocev od zvuka automobila do fizike koja simulira kao neku realnost a desavaju se stvari da automobili samo sto ne polete i ostale stvari...
 

SteamWolf

Omae wa mou shindeiru!
Messages
914
Reaction score
1,190
Points
203
Anyhow, odigrah prvu 25th anniversary trku na SPA. AI vozaci su isli na 2 pitstopa, a ja sam uz malu kontrolu goriva izvukao jedan pitstop. Daleko sam bas od top ranking vremena, ali imao sam i izletanja i svasta.


nzm ovi moji idu na jedan, mda kiša pada pa stane i onda nzm koje gume da stavim. mda ova moja trka je 10 krugova pa zato idu na jedan pit, pošto gume umiru tamo oko 6tog.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,672
Reaction score
9,468
Points
453
 

disturbed

Well-known member
Messages
710
Reaction score
1,269
Points
203
nzm ovi moji idu na jedan, mda kiša pada pa stane i onda nzm koje gume da stavim. mda ova moja trka je 10 krugova pa zato idu na jedan pit, pošto gume umiru tamo oko 6tog.

Hm, kod mene je kisa padala od 3 kruga, gotovo konstantno. Odvozio sam sve ostale na gumama za kisu, easy win :D
 

Nikola22

Well-known member
Messages
615
Reaction score
1,212
Points
203
Pocne kisa,stavim gume za kisu ona naravno odmah prestane cim zavrsim pit i onda sam u problemu. :D
 

disturbed

Well-known member
Messages
710
Reaction score
1,269
Points
203
Pocne kisa,stavim gume za kisu ona naravno odmah prestane cim zavrsim pit i onda sam u problemu. :D

Nadam se da pratis radar. Nije full garancija ali steknes dobar uvid u to da li da forsiras jos koji krug ili da ulazis u pit odmah.
 

HK-47

Well-known member
Messages
491
Reaction score
1,253
Points
203
Ja sam imao sreće pa nije bilo smaračke kiše, tek u zadnjem krugu počelo da proškaplje.
 
Top Bottom