• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 God of War Ragnarok

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,851
Reaction score
4,145
Points
433
samo zato sto ste navikli na sexy ripped marvel bogove, meni je bolje ovako, jer je to mnogo preciznije odradjen model po nordijskoj mitologiji nego Chris Hemsworth . evo ovaj momak je jako lepo to objasnio

 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,998
Reaction score
9,967
Points
453
Malo ko se bunio oko Forbidden West-a i crossgen ogranicenja. Cak su uspeli i letenje da ubace, sto nisu bili uspeli sa HZD.

Ako PS5 verzija Ragnaroka bude izuvkla prezentaciju kao sto je HFW uspeo, nece biti problema. Sledeca igra od Santa Monice je novi IP koji Corey sprema, nadam se da ce biti nesto potpuno levo [i naravno full nextgen].
 

Snake1989

Well-known member
Messages
1,012
Reaction score
1,618
Points
203
Malo ko se bunio oko Forbidden West-a i crossgen ogranicenja. Cak su uspeli i letenje da ubace, sto nisu bili uspeli sa HZD.

Ako PS5 verzija Ragnaroka bude izuvkla prezentaciju kao sto je HFW uspeo, nece biti problema. Sledeca igra od Santa Monice je novi IP koji Corey sprema, nadam se da ce biti nesto potpuno levo [i naravno full nextgen].
Horizon FW mogu opisati kao jako lepu PS4 igru i nista vise. Nek dignu i cenu AAA naslova na 70$/e sta god, ali daj vec vise da vidimo igre da lice na nesto a ne prezvakani ps4 da ih gura
 

vetar

Well-known member
Messages
1,085
Reaction score
1,874
Points
253
Govorim u svoje ime, skoro 2 godine nakon izlaska konzole, jedina PS5 igra koju bi igrao i koju ne mogu da igram na PS4 je Demon Souls,
a koliko vidim i sledeće godine će dosta igara biti cross gen i nastaviti da izlazi za PS4.
Taman još godinu-dve da počnu da izlaze only next gen igre i da Sony izbaci PS5 Slim..


Što se tiče ove igre, očigledno je cross gen, ali mi deluje kao standardan/očekivan nastavak,
igra će svakako, prethodna je bila odlična igra ali je imalo dosta sitnijih stvari koje su mi smetale, nadam se da su ovde ispravili bar neke od njih.
 

Spidey

Well-known member
Co-founder
Veliki gospodin
Messages
622
Reaction score
1,725
Points
333
Svako svom , kao nekom ne igra igre na PC-u , meni je bilo muka vise od PS4 (obican slim), Jedva sam cekao da nabavim PS5 i od Marta kad sam ga uzeo bas sam odigrao dosta igara koje na PS4 rade ko k. Control , Star Wars Jedi Fallen Order , Crash 4 itd... Najvise cenim brzi loading time i zakljucan frame rate na vecini igara. Pogotovo mi je otkrice VVR i 120HZ mindblowing. Bas uzivam u konzoli igram dosta vise nego sto sam igrao PS4 u poslednjih nekoliko godina.

Planiram da obrnem i God of War pre nego sto izadje nastavak . Ragnarok mi deluje fenomenalno, po meni bas deluje dosta bolje od originala vizualno. Zena mi takodje jako hypovana, njoj je prvi GoW igra generacije. Presla ga barem 2-3 puta.
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,188
Points
323
U 2023.ocekujem pad igara za ps4 jer ce vecina biti ps5. Generalno, shodno trendu koji je prisutan,ono sto ohrabruje da ps5 vlasnici mogu biti mirni do 2030.najmanje.
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,733
Reaction score
3,310
Points
373

God of War Ragnarok is around 40 hours in length, Insider Gaming has learned. It’s understood that the entire experience is around 40 hours, with 20 hours needed to complete the game’s main story.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,998
Reaction score
9,967
Points
453
Znaci slicno ko kec.

CwjIB3S.png
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,998
Reaction score
9,967
Points
453
On je rekao da su presekli orignalni scenario na pola.
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
mislim bilo je ocigledno da nastavak nece biti neki ogroman skok cim su ga najavili tako brzo....kec je imao dosta zakljucanih svetova, da nisu milsili to popunjavati ne bi to ni ostavljali u igri.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,998
Reaction score
9,967
Points
453
Jedan od najboljih perioda gaminga je bio u PS3/x360 eri kada developeri namerno nisu pravili velike skokove, pa su u toku jedne generacije izdali gomilu AAA trilogija. Pitam se kako bi javnost reagovala danas kada bi neko na svake dve godine izdao po nastavak bez puno talasanja sa tech-om, u maniru Mass Effect 1-3. Verovatno bi dosta ljudi pizdelo da nece da daju pare za "low effort" nastavak. :D

Ragnarok nije bas napravljen tako brzo, iako su imali spremnu pricu, svet i gameplay, ipak im je trebalo 4 i po godine.
 
Top Bottom