• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 God of War Ragnarok

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
Jedan od najboljih perioda gaminga je bio u PS3/x360 eri kada developeri namerno nisu pravili velike skokove, pa su u toku jedne generacije izdali gomilu AAA trilogija. Pitam se kako bi javnost reagovala danas kada bi neko na svake dve godine izdao po nastavak bez puno talasanja sa tech-om, u maniru Mass Effect 1-3. Verovatno bi dosta ljudi pizdelo da nece da daju pare za "low effort" nastavak. :D

Ragnarok nije bas napravljen tako brzo, iako su imali spremnu pricu, svet i gameplay, ipak im je trebalo 4 i po godine.

nope niko ne bi nista pricao, ovde se radi o nastavku za sledecu generaciju koji izgleda malo bolje od prve igre, isti svet, isti hub. kritike su ocekivane.
ovo za ps3/xbox360 generaciju se moze reci samo iz sadasnje perspektive, secam se dobro da sam milsio kako nema uopste mnogo igara i kako smo cekali 100god da izadje neka ekskluziva za ps3...gow3 nikako da izadje, kz2 nikako da izadje itd. sesta generacija je bila fenomenalna, sedma solidna...posle samo idemo nizbrdo.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,368
Points
403
nope niko ne bi nista pricao, ovde se radi o nastavku za sledecu generaciju koji izgleda malo bolje od prve igre, isti svet, isti hub. kritike su ocekivane.
ovo za ps3/xbox360 generaciju se moze reci samo iz sadasnje perspektive, secam se dobro da sam milsio kako nema uopste mnogo igara i kako smo cekali 100god da izadje neka ekskluziva za ps3...gow3 nikako da izadje, kz2 nikako da izadje itd. sesta generacija je bila fenomenalna, sedma solidna...posle samo idemo nizbrdo.
Jebiga tačno je sve, jedino što je bilo meni lično par 100% klasik igara u prošlom gen koji opet dobar deo ljudi je apsolutno mrzeo al bože moj mislim da je i važno podeljeno mišljenje oko igara makar to ugasilo i forum ponekad no pun hehehe
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
7,432
Reaction score
6,623
Points
553
On behalf of SMS and all of our partners, thank you to the fans for supporting us over the course of development. We’re almost to launch and can’t wait for you to play on November 9!

Hvala Sergeje Milinkovicu Savicu!
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,998
Reaction score
9,967
Points
453
AFrKjCE.png


Dobili su ispomoc kao da je Ubi pravio igru. :D
 

Omega

PS5 je đubre
Messages
3,035
Reaction score
4,711
Points
413
Dok se izvrte svi logoi prilikom startovanja igre prođe pet minuta.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,998
Reaction score
9,967
Points
453
To ce samo sporo biti na PS4, na PS5 ce brzi SSD da to instantno ucita! :D

Bice svi ovi logo-i na jednom splash page-u, ili ce ih mozda sve baciti samo na endgame credits.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,368
Points
403
Ja hteo da uzmem PS 5 verziju pa da zajmim od ortaka PS5 al izgleda da ću PS4 verziju ipak, msm ne znam i dalje imam base, dvoumim seh
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,995
Reaction score
9,198
Points
553
Ja hteo da uzmem PS 5 verziju pa da zajmim od ortaka PS5 al izgleda da ću PS4 verziju ipak, msm ne znam i dalje imam base, dvoumim seh
Pa ako ti je radio ok prosli deo i ovaj ce posto je igra cross-gen i svakako je razvijana za ps4 base model prvo. Tako da opusteno :)
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,995
Reaction score
9,198
Points
553
Citam da ce oko 40h trajati igra sto je fino znatno duze nego kec (ne racunam platinum trofej run od 50ak sati).
 
Top Bottom