• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 God of War Ragnarok

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,733
Reaction score
3,310
Points
373
ja ne razumem razlog odlaganja svega sto je trebalo da bude juce.jedino ako im ne odgovara datum koji su hteli da stave pa gledaju sad za koji novembar da ga pomere.
 

rodilo

Velibor
Co-founder
Messages
2,081
Reaction score
4,507
Points
373
Bilo bi lepo da puste 11.11. da ne moram da uzimqm odmor za prelazak.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,998
Reaction score
9,967
Points
453
ja ne razumem razlog odlaganja svega sto je trebalo da bude juce.jedino ako im ne odgovara datum koji su hteli da stave pa gledaju sad za koji novembar da ga pomere.

Sony je na leto 2020. odlozio show koji je trebao da predstavi PlayStation 5. Pomerili su ga sa juna na septembar zbog velikih nemira u USA, demonstracije su trajale nedeljama. Trenutno se u USA shibaju oko reproduktivnih prava zena.




Ovo je samo video igra koja vec ima jako velik online presence, svi je zeljno cekaju. Mogu da je najave kad god hoce, a preview utisci novinara mogu doci blizu premijere. GoW2018 je imao svoj prvi hands-on preview u martu, a premijera je bila u aprilu.
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,851
Reaction score
4,145
Points
433
koliko je samo ryan hurst smrsao covece :O


nista se nece promeniti povodom armora. i dalje ce izgledati ocajno

1657117577018.png
 
Last edited:

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,998
Reaction score
9,967
Points
453
Bas odavno nismo imali 1st party Sony igru u novembru [Death Stranding ne racunam].

Eh, sve ima, ali fizičke igre nema :D

Jbg, kad hoce da prodaju taj collectors i PS5 Digital korisnicima. :D Malo je cudno da ne nude zasebno steelcase izdanje, mozda ce biti samo na PlayStation Direct.
 

Super Simke 64

Well-known member
Messages
661
Reaction score
811
Points
203
Ne znam gde drugde da stavim i da li je već bilo. Baš očigledno da su većinu stvari ukrali iz ove igre, ali vidim ni Jaffe ni fanovi u komentarima neće to da priznaju



Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,998
Reaction score
9,967
Points
453
  • Feel your journey through the Norse realms, made possible by immersive haptic feedback and adaptive trigger functionality.
  • Take advantage of multidirectional 3D Audio; hear enemies approaching from any direction.
  • Bask in the beautiful worlds you travel through, brought to life by precise art direction and arresting attention to detail.
  • Switch between full 4K resolution at a targeted 30 frames per second, or dynamic resolution upscaled to 4K at a targeted 60fps

Nisu spominjali rendering modove do sada, ali bilo je za ocekivati da ce crossgen igra imati podrsku za 60fps.
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
ako horizon 2 radi ok na ps4 radice i ovo
 
Top Bottom