• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 PS4 PC Ghost of Tsushima

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Bas se zabavlajm u otvorenom svetu. Uvek pozivam mongolce na obracun i jedva da koristim stealth jer mi je borba ultra zabavna. Bojim se da me ne smori pre nego sto odigram pricu
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,098
Reaction score
4,407
Points
473
Osurio I ja juče dobrih 5h, super je igra. Picim na lethal, pa me vozi peglanje, ali mi deluje da ima previše stvari u igri da se skuplja, pa se i ja bojim ovoga što codi kaze da ne zasiti pre kraja. :D

Inače fov je užasan, nadam se da će igra dobiti pc tretman sa većim lodovima, boljim shaderom za kožu i slajderom za fov.





 

fluffy

Well-known member
Patron
Messages
266
Reaction score
682
Points
203
poznavajuci tebe i Cybe...errrrr Ghost of Tsushima photo mode....a mozda i predjes igru a?;)

cisto da ti boostujem moral...cim predjes igru otkljucaju ti se najlepse lokacije ikada i armori i novi objektivi i 8k screenshotsi i salju artbook na kucu (lethal diff mate)
 
Last edited:

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,098
Reaction score
4,407
Points
473
poznavajuci tebe i Cybe...errrrr Ghost of Tsushima photo mode....a mozda i predjes igru a?;)

cisto da ti boostujem moral...cim predjes igru otkljucaju ti se najlepse lokacije ikada i armori i novi objektivi i 8k screenshotsi i salju artbook na kucu (lethal diff mate)
Da, sad uz cyber ide i ghost i halo, a treba ubiti i poslednjeg bossa u Des i odraditi jos 3 sveta na pureblack :D

Sent from my J9110 using Tapatalk
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Nije ni blizu savrsenog gameplaya jer ima dosta gresaka pri promeni borbenog stava kao i koriscenje pogresnih strela ali je svakako raznovrsna borba.

 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Bio sam vredan za praznike te sam uzeo Platinu! Bilo je prisutno iznenadjenje kada sam zavrsio igru jer sam mislio da sam na polovini! Verovatno zato sto sam igrao po principu jedna story misija pa 3-4 side, i tako do kraja. Pre zavrsetka imao sam ociscene sve misije svojih saveznika. A nisam bio svestan da sam toliko overlevelovan pa sam se prosetao kroz drugu polovinu igre. Iki dlc nisam takao. Odmoricu od igre pa ako se nekada uzelim za par meseci cu upaliti taj potpuno novi sadrzaj. Odlicno ispricana prica,sa solidnom borbom. Mozda sam ocekivao vise od igre ali nema veze. Zamerka ide na ocajan japanski synchro koji sam koristio sve vreme. Ocena 9 i cekamo nastavak.

FINzSJrXwAIXpvh
 

Attachments

  • GOT.png
    GOT.png
    787.2 KB · Views: 9

eufrat

The Mandalorian
Co-founder
Messages
2,206
Reaction score
3,546
Points
373
Ajde? 😄 Hard je bukv. minimum težina, a lethal je prava mera pogotovo za NG+ kada se otključaju charm-ovi koji dodatno otežavaju gameplay.
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,766
Reaction score
5,094
Points
513
Pomerila se dosta ta granica. U većini AAA igara danas, normal je za ljude koji nisu iskusni igrači, dok je easy bukvalno za ljude koji ne igraju igre.
 

HK-47

Well-known member
Messages
489
Reaction score
1,249
Points
203
Ghost of Tsushima_20220107123756.jpg

Japanski konjušar.
Fenomenalna igra za sad. Mada teško da su mogli da zajebu igru gde možeš da budeš nindža samuraj :) Vijam lisice, perem noge u vrelima, zakolje se po koji Mongol i zapali kamp.
Baš su odlični kvestovi, kako glavni tako i sporedni. Borba takođe odlična, baš zadovoljavajući osećaj kad uvatim perfect parry, samo grehota što nema komadanja tela :) Ne znam da li je do nivoa težina (krenuo na medium), ali AI kad se šunjam je baš glup, tj. gluv. Uhvate me na delu, pobijem njih par, a njihov kolega na desetak metara i dalje timari konja i ne obazire se. Probaću da podignem težinu jer je i borba postala lagana kako otključavam nove stvari.
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Kaze ti Eufrat Casual pro gamer

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Top Bottom