• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)


Jako lose ocene za sad :(
 
a zbog PSN-a i muzike koliko sam video. sad ko igra prvi put to ne može da smeta
To jos i najmanje smeta. Ocajan remake je ovo. Ici ce na uninstall kod mene. Mane su mi ocajno upravljanje, gore jos od Ps4 verzije, kamera koja je nekad toliki pogub da je to ludilo, onda aspect ratio kad je na 16:9 je bukvalno samo zumiran gde pola ekrana ne vidis..a po defaultu je onaj sa crnim ivicama.
Face karaktera i dalje su iz 2015 god., grafika nekad deluje dobro a nekad na nivou Ps4 igre. Menjali su i osvetljenje i izgled u dosta scena, po meni na gore.
Sto je najgore ovo je full price igra
 
dobro, nije da si dao keš. no ako je sve tako neće se pazariti (nije i da možemo), ali odigraću i pored toga narodnjak
 
Prve 2 epizode dokumentarca o Andrea Pessini, jednom od osnivaca Ready At Dawn-a. U trecoj epizodi ce biti opisane VR godine ovog studija.


 
Za ovo sam mislio da je sansa apsolutnih 0%:



Hh6SgBo.png


Danas na 10. godisnjici od izlaska igre, SEGA i Creative Assembly su najavili rad na nastavku fenomenalnog Alien Isolation-a! Bas me interesuje kako ce nastaviti pricu sa Amandom, kraju su imali bas jak cliffhanger.
 
Za ovo sam mislio da je sansa apsolutnih 0%:



Hh6SgBo.png


Danas na 10. godisnjici od izlaska igre, SEGA i Creative Assembly su najavili rad na nastavku fenomenalnog Alien Isolation-a! Bas me interesuje kako ce nastaviti pricu sa Amandom, kraju su imali bas jak cliffhanger.

Odlichan je prvi deo. Toliko mi se dopao da sam kupio od Grunta igru i preshao na hard, odmah nakon shto sam pirata preshao. Jako retko prelazim duzhe single player igre dva puta za redom, ali Alien Isolation mi je chisto uzhivanje. Super vesti!
 
Back
Top Bottom