• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie Filmovi 2021

Status
Not open for further replies.
Odgledao i Licence to Kill. Opet su akcioni delovi veoma dobri. Ona jurnjava kamionima na kraju i tona eksplozije vrh izgleda. Ovaj deo ima i jednu od najboljih Bond devojaka - Pam Bouvier, koja ne sluzi samo kao ukras, vec je i te kako sposobna i jaka. Svidelo mi se i sto Q ovde ima mnogo vecu ulogu nego inace, presimpatican je. Film ima manjih problema sa tempom, ali nije strasno.
Definitivno je Dalton zasluzio bar jos jednog Bonda da snimi, ali jebiga, valjda ga je US box office sjebao, pa nisu vise hteli s njim da nastave.

EDIT: pih, pogresio temu, prebacite u Ne-aktuelni filmovi
Dalton nije hteo da se obaveze za n narednih filmova, to je jedini razlog sto nije radio Golden Eye.

Za Pam, pa nije da nije bilo sposobnih Bond devojaka? Narocito sa Moorom?
 
to je jedini razlog sto nije radio Golden Eye.
Fun Fact na nekom od snimanja, jedna Bond Devojka koju sam sad zaboravio (kao i i ime Bonda) je dovela tadašnjeg dečka Brosnana na set i napalili su se producenti da će pre ili kasnije da ga cimaju za Bonda....
 
Ovo je navodno bila aluzija na Kapitol Hil iako je film zapravo ranije završen ali ko zna oni su sami to rekli....

Dzejmi je inače jedan od producenata pa kapiram može i da bira koliko će da se pojavi i da ujedno sama sebe reklamira luda priča sve skupa i ok recenzija ja bi dao malo veću ocenu jer je jako bizaran miks
Ako je istina ovo što pričaš da im je poslužilo za inspiraciju, odmah spuštam ocenu niže. Većina tih producenata je tu samo da bi se isplatili dodatni honorari, postoji samo par njih koji zaista imaju udela u kreaciji filma i oni se tu nešto pitaju.

U svakom slučaju veliki propust, i nije dovoljno bizaran ili zabavan miks, da bi se izvuklo više. Čak mi sada iz ove daljine otkako sam pogledao Halloween (2018) u nekim segmentima deluje kompetentniji od Kills-a. Ali i on je tropa naspram Carpenterovog čeljadeta.
 
Prvi mi je bio ok Horor, Slešere svakako ne snimaju, poslužio za jedno gledanje ali ne i da ga repriziram ne radim to ni sa kultnijim slešerima.


Ako je istina ovo što pričaš da im je poslužilo za inspiraciju
Zamisli da te lažem


U svakom slučaju veliki propust, i nije dovoljno bizaran ili zabavan miks
Ja i dalje ne verujem šta sam odgledao : ona pobesnela rulja, Dzejmi koja kao iz bolnice propoveda nešto o genezi zla, Majers koji luta ne zna više ni sam gde će, pederi mu žive u kući, FLEŠBEKOVI SA CGI LUMISOM, lista ide dalje. Težak Klasterfak.

Što se tiče pozitivnih strejt stvari u DOMENU HOROR FILMA ubistva jesu bila zabavna i bloody roar i Majers je bio Zajeban slično kao što je Majers iz Rob Zombijevog Helovin 2 bio zajeban....
 
Last edited:
Za Pam, pa nije da nije bilo sposobnih Bond devojaka? Narocito sa Moorom?
Ma okej, nego mi ova ostavila utisak jedne od boljih.

Btw, ko zeli da se podseti svih Bondova i nekih zanimljivih stvari vezanih za svaki deo, ima klipove na JoBlo Videos yt kanalu:



Ovde je stavljeno sve u jedan video, izbacio je za sada i za Moora i Daltona ovako, a postoje pojedinacni klipovi za ostale.
 
Fun Fact na nekom od snimanja, jedna Bond Devojka koju sam sad zaboravio (kao i i ime Bonda) je dovela tadašnjeg dečka Brosnana na set i napalili su se producenti da će pre ili kasnije da ga cimaju za Bonda....
Da, zena mu je glumila u Bondu, pre nego sto je on bio Bond. Inace on je trebao naslediti odmah Moora, ali je bio vezan ugovorom za Reemington Steel-a. Sto iz sadasnje perspektive mozda i jeste bilo dobro po njega i njegovu karijeru.
 
E pa da nekako je skroz niotkuda upao u 90e kao Bond NA PREPAD i to je urodilo plodom pre nego da je ciljano postavljen posle Mura kada se svakom živom već smučio Bond (zli jezici bi rekli pa i sad je...)
 
Steta sto nije imao srecu da ga bolje isprate sa filmovima, a taman je krenulo odlicno sa GoldenEye.
 
Meni je Najbolji Sutra ne Umire Nikad, posle jbg. Al da budem iskren meni su svi ti njegovi Bondovi tad bili vrh i dogadjaj i znam da sam se čudio kad ih ljudi pljuju....
 
Ali onaj nesrecni Die Another Day, au jebote, ja ne znam kako je neko bio u fazonu "moze, snimaj ovo" kad je video scenario. Mislim da se i Brosnanu smucilo dok je snimao.
 
Mislim da je bilo neophodno da se ode u takav ekstrem jer posle se ne bi desio uspeh Borna i Kazino Rojal Reset....Ljudima je bilo dosta tog fazona
 
Die Another Day je probio rekord zarade za Bond film do tada (racunajuci inflaciju).

Scenario je over the top ko za Moora, ali to mi nije obavezno lose, samo ne prilici toliko Brosnanu.
OST je super.

Btw zanimljivo da svako ima brosnanov drugi omiljen film - World is not Enough i Elektra
 
Scenario je over the top ko za Moora
Taj film je imao dosta nekih ister egova na bondove generalno, bkv je bio proslava serijala lol, možda bi bilo najpravednije da su za njega kastovali posebno nekoga kao bonda jer veze nema sa prethodna tri Brosnanova al na stranu to nije se ni on tu nešto preterano snašao...

 
Imam u planu da uskoro pogledam od Brosnana opet prva tri filma (mozda i taj poslednji). U secanju mi je World is not Enough ostao kao okej Bond film.
 
inace daltonu je ponudjena uloga odmah posle conneriya ali ju je odbio jer je bio previse mlad, to je bilo njegovo misljenje, bond ne bi trebao da ima dvadeset i nesto ili max 30 koliko je vec imao tada
 
Hejtujete, Špijun koji me je Voleo najjači Bond, Lotus pod vodom eeeej. Samo za tvoje Oči isto vrhčina. Moonraker iako nazivaju lošim Super Zabava realno i poduhvat za svoje vreme a Live and Let Die medju većim Bond Egzotikama i odličan Entry Bond za Mura...
 
Da, ali Dalton ne bi uopste bio dobar za takvog Bonda, zato je dobro sto je ipak odbio ponudu (ako su mu takve filmove nameravali).

Od Moora mi je samo The Spy Who Loved Me gotivan. Mozda jos jedan, ali davno sam gledao, nemam pojma koji.
 
Imam u planu da uskoro pogledam od Brosnana opet prva tri filma (mozda i taj poslednji). U secanju mi je World is not Enough ostao kao okej Bond film.
M na terenu, Z8 i Elektra.
Sa druge steane ... Christmas i Renard.

Hejtujete, Špijun koji me je Voleo najjači Bond, Lotus pod vodom eeeej. Samo za tvoje Oči isto vrhčina. Moonraker iako nazivaju lošim Super Zabava realno i poduhvat za svoje vreme a Live and Let Die medju većim Bond Egzotikama i odličan Entry Bond za Mura...

Pa nije problem Moore u filmovima za Moora, problem je Dalton u filmu za Moora - Living Daylights. U sledecem delu, kad je mnogo suroviji i "besan" mu mnogo bolje ide...
 
Da mada ima neke momente koje Mur konkretno ne bi prihvatio da radi jer on nije hteo Bonda Hladnog Ubicu da glumi....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom