• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie Filmovi 2021

Status
Not open for further replies.
Jel ti bio trip da gledaš film ili tv film, mene to malo mrači kod većine domaćih filmova sve izgleda ko epizode serije
Definitivno mi deluje kao da je snimljeno mnogo vise materijala, pa je ovo nekako nabacano. Ne svidja mi se sto su koristili pesme originalne Tomine, jer ono cuje los snimak matorih pesama dok on kao peva u filmu, dok je momenat kada komponuje i peva uzivo mnogo bolja fora i prirodnija, Aco Pejovic je pevao te deonice i fino se uklapaju u film.
Dosta je modifikovana prica, klasika za te biografske filmove.
I iako film traje dosta, 2.5h ja mislim, opet mi deluje da je sve nekako zbrzano i nabacano. To mi neki sadasnji utisak posle par dana.
Dosta je setno i taj njegov odnos sa doktorom u filmu je uradjen fino. Taj doktor mi je inace izdominirao u filmu, mnogo velika faca od glumca.

Ovaj lik, bas je pojava.
 
Da da znam za Acu top zvuči, glupo što nije onda sve pevao.

Očekivao sam ovo za nabacano verovatno će da bude neka produžena forma za tv kao Montevideo
 
Nakon sto se zavrsi prikazivanje u bioskopima, krenuce serija Toma. Nasi cesto prave na taj fazon. Ako se ne varam i Necista krv sto se sada prikazuje ce biti emitovana kao serija.
 
Uvek snime više materijal da bi to posle mogli da plasiraju na RTS ili ostalim striming servisima, još para za produkciju na taj način.
 
Da da znam za Acu top zvuči, glupo što nije onda sve pevao.

Očekivao sam ovo za nabacano verovatno će da bude neka produžena forma za tv kao Montevideo
Verovatno ce tako i biti.
Jeste, bilo bi strava da je lik sve pevao ili da su kombinovali nekako kao za queen sto su ovi radili.
 
Ne znam ko su oni pošto ne snime svi al ono Bjelogrlić je to već radio rekoh pa bilo je logično posebno ovo što je Jovcov rekao za montažu. @VoivodBG
 
Amerika ima Fredija Merkurija, Srbija ima Tomu Zdravkovica. I to samo u dve godine razmaka, bilo bi manje da Bjela nije imao druge projekte.

Ziveli! 🍻
 
Pogledao sinoć, žali bože bioskopa, kakav ne film, i trošenje vremena. Najviše me pogađa što su tu dva čoveka koja su radila na seriji, i da ovako omanu. Više o filmu za koji dan. Morao sam posle istog da odem i pustim odmah nasumičnu epizodu da bih se smirio.
 
Jako je loš narativan tok filma, često se ama baš ništa ne dešava što je bitno za sam razvoj likova i priču.

Što je najgore, ima tu jako dobrih ideja, ali nisu razrađene, i onda imaš konstantne reference iz serije, koje ne doprinesu previše. Likovi su slabo razvijeni, pogotovo Dickie od kojeg sam zaista očekivao da ovo bude njegova priča, ali pošto konstantno talasaju sa upadicama totalno nebitnih scena i interakcija sa ostalim likovima, i što lažu sa onim posterom: Ko je napravio Tonija Sopranoa? Niko. I umesto da bude unutrašnja Dickie-va borba sa tim mafijaškim životom, i emotivni odnos sa mladim Tonijem, oni su to uradili preko kurca. Imali su neke ideje i naznake, ali bi to bilo bolje za mini seriju, a ne film od dva sata. Najdosadnijih dva sata u skorije vreme.

I režija je užasna, klasični instagram zamućeni kolorit filteri, loša montaža i kadriranje, što ponavljam je nepojmljivo jer isti taj tip što je režirao radio je neke od boljih epizoda serije, radio je i Thor 2, ali to mogu da mu oprostim. :LOL:

Svi ostali glumci, koji su uzeti da predstavljaju ostale likove iz serije, su tu kao karikature i protraćeni su, jedino ko je bio tu efektivan od čitave ekipe je Vera Farmiga kao Silvia. Skidam ženi kapu, skinula je 1-1. Ujedno najbolji performans u filmu.

Uf, idem da jedem gabagul i da gledam Pine Barrens.
 
Moja ubedljivo omiljena serija, a evo na pola sam filma i smorio sam se baš pa sam tako dospeo ovde.

Režiser Alan Tylor je radio jedne od najboljih epizoda Sopranosa i prvih sezona Game of Thrones (npr. epizoda kad ... Neda Starka) a i još neke odlične serije i epizode dok je HBO pravio remek dela, ali od kada je postao režiser filmova svaki film mu je sve gori. Thor 2 je već pomenut, da ja dodam da je režirao i Terminator Genysis ili kako su već to bili napisali. Nisam mogao da verujem da su njemu dali da režira ali sam imao opet poverenja u David Chase-a, ali izgleda da je omatorio i da ga boli k... za kvalitet sada.

Potpisujem post iznad mene za ovo što sam do sada pogledao osim fotografije, meni je OK, možda zato što nemam Instagram.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Bolje ponovite čitav serijal ponovo. Volećete je još više. A ovo preskočite, evo padoh u Sopranos depricu posle ovog sinoć, samo vrtim epizode danas i klipove scena na Youtube, da se povratim i da ponovo pitam ljude koji stoje iza serije, šta je njima bilo u glavama, osim lake lovice koja je uletela. Chase je pre neki dan dao intervju da misli da ima još ideja za filmove poput ovog iz Sopranos univerzuma, pod uslovom da HBO i New Line Cinema daju novac, neka hvala, đede Chase-u, uradio si dosta za sve nas i TV serije. Odmaraj u penziji.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom