• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Demon's Souls Remake

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Ubio Armour Spidera pa da vidim @jovcov zasto ne mogu dalje kroz ova vrata? To je deo gde sam roknuo onog dzinovskog viteza.

5b47c0407b47f24de7e2ba4816c1ec6b.jpg


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,099
Reaction score
4,409
Points
473
Ubio Armour Spidera pa da vidim @jovcov zasto ne mogu dalje kroz ova vrata? To je deo gde sam roknuo onog dzinovskog viteza.

5b47c0407b47f24de7e2ba4816c1ec6b.jpg


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
Moras da zavrsis neki drugi svet prvo, da bi mogao da nastavis sa ovim. Igraj Shrine of storms ili nastavi taj posle pauka da te lurker malo prevaspita. :D
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Sta mi po tezini savetujes da nastavim? Ne volim kad mi ovako igra da izbor da upadam gde hocu. Na 35.lvl dakle sta mi je najlakse u ovom trenutku?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,099
Reaction score
4,409
Points
473
I sve je individualno, kako ti sta legne. Ja sam lurkera u prvom prelasku ubio lagano bas, u drugom mi dusu izvadio. Ima i do igre, nekad ai podivlja pa te userava, nekad zabaguje, nekad samo odustane pa moras iz pocetka :D
Ali ide ti redom uglavnom, prvi bossovi su najlaksi u svakoj regiji. Odigraj shrine of storms prvu regiju da oslobodis lika sto ti prodaje strele na pocetku druge. To ce ti znaciti.
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,099
Reaction score
4,409
Points
473
Skupljeni i novci :D Hocu da dupliram da ne moram opet prolaziti skupljanje, da stoje za svaki slucaj, pa cu onda uzeti i armor.

FKisifKWYAYw-mo.jpg%3Alarge
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,099
Reaction score
4,409
Points
473
Odlucio sam da batalim Demon Souls. Mator sam ja za ovo i ne predstavlja mi zadovoljstvo da ponavljam deonicu po 30 puta. Ako neko (@Maxa ?)zeli igru dacu je za 3000 dinara.
Legendo gejminga nemoj tako :D
Mozemo zajedno igrati deonice koje te muce.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
Odlucio sam da batalim Demon Souls. Mator sam ja za ovo i ne predstavlja mi zadovoljstvo da ponavljam deonicu po 30 puta. Ako neko (@Maxa ?)zeli igru dacu je za 3000 dinara.
hvala na ponudi brate moj, lepa je cena, ali sam sticajem okolnosti već nabavio...
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,642
Reaction score
9,424
Points
453
Auuu ovo je napad :D
Ironicno, Demons Souls je ubedljivo najlaksa Souls igra. Ali dobro, zaista mora da "klikne" u glavi da bi se igrac navikao na stil gameplay-a i upgrade sistema.
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,099
Reaction score
4,409
Points
473
Ironicno, Demons Souls je ubedljivo najlaksa Souls igra. Ali dobro, zaista mora da "klikne" u glavi da bi se igrac navikao na stil gameplay-a i upgrade sistema.
Ma zezam se :D
Ume da bude fristrirajuca,ali nije teška. A codi beše prešao sekiro, zato mi čudno da odustaje ovako.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,642
Reaction score
9,424
Points
453
nemoguce da je laksa i od bloodborne :O ?
Drasticno. Ovde maltene svaki boss moze lako da se cheezuje, a na terenu nista nije preterano tesko. Plus kome ne ide, uvek moze da krene da mlati sa magijama koje su u ovoj igri bas OP.

Jedini izaista tezak bossfight je Maneater [i nekima Monk posle toga].

A codi beše prešao sekiro, zato mi čudno da odustaje ovako.
Pa rekao je zasto, omatorio je.
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Ne razumes ti mene Dieharde. Kada dodjem sa posla, hocu da se opustim uz igru a ne da dodatno trosim energiju na nervozu. Ovo je igra koja zahteva odredjeni napor a ja zaista nisam za to spreman jer imam preča posla.

@ljubomir Igru ti saljem u subotu.
 
Top Bottom