• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries PS4 XONE PC Battlefield 2042

Wahad

Replicant's Trainer
Messages
1,150
Reaction score
1,675
Points
253
Pa i treba. Ja bih napravio bolje mape od svih krseva koje su u 2042


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Snake1989

Well-known member
Messages
883
Reaction score
1,388
Points
153
Neverovatni su mi ovi iz DICE-a da su toliki retardi da ne nauce nista iz gresaka jos iz vremena BF4... oni znaci izdaju igru u krs stanju, totalnom raspadu, onda im treba god -god. i po da srede, izbace nastavak za 2-3 god opet u istom krs izdanju i tako opet iznova sa sledecim nastavkom. Mislim da ni BF V koji je sad vrh, na pocetku nije bio raspad kao ovo... mada i tehnicki problemi da su samo prisutni ovde pa ajde jos da razumem, ispravilo bi se.. ovu igru *ebe daleko vise od toga, ceo dizajn je odvratan i smer u kom idu, imam osecaj kao u DICE-u da rade klinci od 18god i prave igru po njihovim apetitima.. koji ***** im treba conquest sa 128 igraca , zasto uvek vece mora da znaci bolje, e ovde bas nije tako... one mape ogromne a 2/3 mape nema nikakvu svrhu, kad je haos uvek grupisan na istim mestima . Igrao sam svega 1 dan i batalio
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Neverovatni su mi ovi iz DICE-a da su toliki retardi da ne nauce nista iz gresaka jos iz vremena BF4... oni znaci izdaju igru u krs stanju, totalnom raspadu, onda im treba god -god. i po da srede, izbace nastavak za 2-3 god opet u istom krs izdanju i tako opet iznova sa sledecim nastavkom. Mislim da ni BF V koji je sad vrh, na pocetku nije bio raspad kao ovo... mada i tehnicki problemi da su samo prisutni ovde pa ajde jos da razumem, ispravilo bi se.. ovu igru *ebe daleko vise od toga, ceo dizajn je odvratan i smer u kom idu, imam osecaj kao u DICE-u da rade klinci od 18god i prave igru po njihovim apetitima.. koji ***** im treba conquest sa 128 igraca , zasto uvek vece mora da znaci bolje, e ovde bas nije tako... one mape ogromne a 2/3 mape nema nikakvu svrhu, kad je haos uvek grupisan na istim mestima . Igrao sam svega 1 dan i batalio

Nastavitje tako da se glupiraju i teabag-uju igrache dok god se igra preorder-uje i prodaje.
 

Wahad

Replicant's Trainer
Messages
1,150
Reaction score
1,675
Points
253
Neverovatni su mi ovi iz DICE-a da su toliki retardi da ne nauce nista iz gresaka jos iz vremena BF4... oni znaci izdaju igru u krs stanju, totalnom raspadu, onda im treba god -god. i po da srede, izbace nastavak za 2-3 god opet u istom krs izdanju i tako opet iznova sa sledecim nastavkom. Mislim da ni BF V koji je sad vrh, na pocetku nije bio raspad kao ovo... mada i tehnicki problemi da su samo prisutni ovde pa ajde jos da razumem, ispravilo bi se.. ovu igru *ebe daleko vise od toga, ceo dizajn je odvratan i smer u kom idu, imam osecaj kao u DICE-u da rade klinci od 18god i prave igru po njihovim apetitima.. koji ***** im treba conquest sa 128 igraca , zasto uvek vece mora da znaci bolje, e ovde bas nije tako... one mape ogromne a 2/3 mape nema nikakvu svrhu, kad je haos uvek grupisan na istim mestima . Igrao sam svega 1 dan i batalio

Ovde ima mnogo većih problema od toga da li je igra u krš stanju. Bukvalno dizajnerske odluke kako sa celom igrom, specijalistima a najviše mapama. Svaka mapa je baš užasna kada se sagleda sve. Bez balansa, totalno prazne, maksimalno otvorene, nema poente igrati se uopšte koliko je užasno sve napravljeno. Postoji jedna mapa koja je "okej" Manifest i to je otprilike to. Jbg za ovu igru 8h Early Accessa nije dovoljno jer tek kasnije se vide problemi koji jednostavno ne mogu da se poprave, mogu ako se izbrišu sve mape i ubace nove i ceo sistem, što je jebiga i cela igra.

Sa onim gameplay trailerom sam se nadao da će biti nešto kao Siege of Shangai, znači imaš jebeni grad, zgrade, close quarters shooting i sve, a ono ta mapa koju su prikazali Hourglass (mada i Kaleoidoscope je bukvalno isti fazon) u tom previewu je jebeno govno, ima fazon 3 zgrade razdvojene 100m i na vrhu po jedan choke point i to je to. Ostatak mape fazon pustinja.

Bukvalno hoću da upoznam lika koji je dizajnirao mape jer ovo šta su oni napravili stvarno može dete od pet godina da uzme da složi. Fazon, okej ovde prazno, ovde ću staviti 2 kuće, onda ponovo neka bude fazon prazno 600m pa onda ovde još dve kuće.

Na mapama U BF4 gde ima aviona, često nisi mogao da vidiš ljude npr kako trčkaraju okolo jer si uvek imao nešto što ti je smetalo. Ovde? Toliko praznog svuda ima da bukvalno uzmeš heli i tamaniš ih ko mrave. Prosto neverovatno.

Najgore je što ako ne uzmeš vozilo na početku bukvalno trčiš 5min do objectivea, ono bukvalno trčiš držiš stick ili W na kompu i čekaš da stigneš negde gde se dešava nešto. Toliko je pointless imati ovolike mape.
 
Last edited:

Snake1989

Well-known member
Messages
883
Reaction score
1,388
Points
153
Nastavitje tako da se glupiraju i teabag-uju igrache dok god se igra preorder-uje i prodaje.
Pa to, dok narod kupuje nedovršene igre i budu ovce za šišanje tako i treba, nastaviće da izbacuju polu nedovršenu đubrad i nema nam druge. Kvalitet današnjih igara je mnogo srozan
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,900
Reaction score
8,964
Points
553
BF2042 je besplatan ovaj vikend na Steamu. Pa eto ako neko hoce da proba i da se razocara ovo je idealna prilika.
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,789
Reaction score
3,941
Points
433
Igram već nekoliko dana bf2042, meni je ovo prezabavno iako se ekipa koju sam imao u bad company 2 danima raštrkala odavno. Nije dobro iskustvo kao na tom nivou kada imaš team chat, ali može da prođe. Upadnem u meč, ispucam nekih pola sata - sat, nebitno da li je pobeda ili gubitak, ja zadovoljan
 
Top Bottom