• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Anime koji trenutno gledate,planirate da gledate i preporuke za gledanje

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,632
Reaction score
3,176
Points
373
Trenutno gledam Maou Gakuin no Futekigousha(odlican anime)A planiram da gledam kad izadju sve epizode Nanatsu no Taizai: Fundo no Shinpan s4.Anime koji je ostavio na mene utisak u prosloj godinii(izasao je krajem 2019)Shinchou Yuusha: Kono Yuusha ga Ore TUEEE Kuse ni Shinchou Sugiru.Mnogo smesan Anime,tako da njega preporucujem da ko voli "Hero"teme obavezno pogleda :)
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,555
Reaction score
3,663
Points
373
Zna li se kad će?

Prva sezona je bila baš epska.
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
najbolja serija ikada ikada bese opisana ovde
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,226
Reaction score
6,416
Points
553


Intro pesma šuri, pogtovo ovo kukumavčenje koje kao prateće vokale.



Odavno sam prestao da pratim anime, previše ih štancuju i kada shvatiš da je 99% toga na identičan kalup, brzo se umoriš.

Dorohedoro me baš iznenadio, mangu nisam čitao, ali jesam video crtež i dopada mi se što je haotičan i što je bizaran svet.

Prvo sam malo negodovao što je moralo da bude urađen u 3d, ali sam se navikao na stil animacije i uživao sam u avanturama Kaimana i Nikaido i ostalih šarenolikih likova.

Nadam se da će Netflix uskoro da nastavi, jer me živo interesuje kako će se dalje priča odvijati.
 

Xelios26

Well-known member
Messages
808
Reaction score
2,625
Points
233
Toplo preporucujem Mugen no jûnin: Immortal/ Blade of the Immortal
Citao sam malo mangu, anime je dobro uradjen.

Ima i epizode na jutjubu, ali ne znam da li sve.



Film onako, bolji je anime series.
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,226
Reaction score
6,416
Points
553


Pogledali pre neko veče Golgo 13, meni nepoznata manga i anime. Kratki sinopsis, Golgo 13 je najpoznatiji ubica na svetu, poznat je po tome što nikada ne maši, i uvek odradi svoj zadatak do kraja. Dobija zadatak da ubije naslednika velike korporacije i upada u sijaset slučajeva koji su povezani, i grupaciju ljudi koji kuju zaveru da ga uklone zauvek.

Stvarno nisam imao nikakva očekivanja, delovalo mi je zastarelo animacija, ali ipak je film uspeo da isporuči i da bude jedno zabavno gledanje. Ukazao bih na jako zastarelo 3d animaciju unutar početnog intra, koji je u suštini miks 3d-a, stop animacije i pravog predmeta.



Iako je besmisleno, smatram da je neko trebao da ima zaista veliku maštu i volju u to vreme da napravi nešto slično, pa svakako ima moje poštovanje sa te strane.

Da se vratim na sam film, Golgo nije lik, on je klasična muška fantazija o mačo muškarcu koji odrađuje sve bez greške, jebe šta stigne i nikome ne ostaje dužan.

Iznenadio sam se kako je tok filma sličan čitanju manga stranica, a kada sam pronašao istu vidi se da je dosta toga preuzeto iz iste kao direktna adaptacija.

Film nema praznog hoda i vremen da stane i predahne već se samo šalta i prelazi na sledeći deo radnje ili upoznavanju novih likova i događaja.

Ono što me je svakako držalo do kraja da ga pogledam jeste emotivni naboj kojim Japanci odišu, sve je dignuto na 11 i ne postoji zlatna sredina, ili je život ili smrt.

Preporučio bih za ljude koji vole dobru akciju, ne gade se mačo momenata, i da vole OST koji je na tragu neo noira 80tih sa ljigavim saksofonom i raznim power pop i disco melodijama.

Jaka 6.
 

drablj

Well-known member
Messages
111
Reaction score
231
Points
103
daljina i lokacija sa koje on puca iz snajpera na zrtvu su prejaki :D . video sam samo jedan atentat bolje isplaniran i koji je teze spreciti. mislim da je u animeu shikabana hime, ali nisam siguran.
atentator puca sa krova gradskog brzog voza u pokretu na nadvoznjaku na auto koji ide putem ispod! precizno izracunato po rasporedu voznje voza i rasporedu voznje zrtve gde da atentator legne i kad da puca.
inace golgo 13 manga izlazi od 1969. valjda i jos je izlazila kad sam poslednji put proveravao. meni licno je to preterano dugo za ovakav tip radnje.
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,226
Reaction score
6,416
Points
553
Namerno nisam hteo ništa da spominjem da ipak bude iznenađenja. :) Ali potražiću i taj anime jedared, pa da ga pogledam. (y)
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Ja i znam za Golgo 13 po tom Snajperu mislim da sam to video u Japanorami ali nisam ga nikad gledao. Puca ovaj opening video
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Skidam se go



X49sV3F.jpg
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,626
Reaction score
7,905
Points
553
Ima li neshto novo na foru "slatke curice se glupiraju"? Tipa Nichijou i Azumanga Daioh.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,502
Reaction score
6,883
Points
453
gledaj onaj slime što sam ti preporučio :p
 
Top Bottom