• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Šta igrate trenutno?

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,368
Points
403
Koliko je dobro izgledalo kada izadje iz vode tada auuuuuu, plus deo na skuteru mi je baš bio old skul, zadovoljavajuće finale i baš teška igra ne bi smeo crushing nema boga
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Ja sam bio budala pa sam prelazio na crushing, nikako ne preporučujem. Čak je i hard preterivanje.
 

fluffy

Well-known member
Patron
Messages
267
Reaction score
686
Points
203
meni isto bio bezveze U4 crushing (isto vazi i za ps3 unchartede)
zavisi od scenarija, negde su mi okrsaji bili zgodni za datu priliku ali vecina mi bila meh

nije tezina problem, nego taman se napalim ko majmun posle nekog cinematica i opaa skriptovani pack
ponekad prodje Konan pristup a kad ne moze pfffft stripljivo, iza coska, cucis, peakujes, puckas 2 metka, kajtas, drndas...i to traje i traje i traje
a ako zgines vise boli nego souls smrt lol jer mora sve ponovo jelte

specificna je igra i pruza milion sitnih radosti, zato i ne bih voleo da izbace taj nespretni combat iz igre al meni je isti uvek bio najdosadniji
pogotovo sa ovako primitivnim pristupom nivou tezine...posto je ponasanje mobova na nivou c64 igara uz korekciju HP tj dmg koji nanose

draze mi kad cujem Nate-a da prospe losu foru nego kad koknem gazillion crushing mobova
 
Last edited:

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,368
Points
403
Onaj Lift u dzungli u U4 je katastrofa i na hard a ne na crushing, zamalo sam olomio tad dzojped, odvratno osmišljen deo.

Hard mi uvek bio maks za sve igre u serijalu, mada hteo sam Lost Legacy da probam na Crushing jer je kratak pa zato samo kao da odigram opet, nije potrajalo
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Deo gde su olupine brodova je pakao na crushing, coveri brzo nestaju, a još sam uleteo sa malo municije, bukvalno svaki metak je morao da bude savršen i nekako sam uspeo da ih cheeseujem. U4 ima previše zabavan gameplay da bi se tako ograničavao, možeš da skačeš na sve strane, da se njišeš, da brzo ulaziš i izlaziš iz stealtha, a onda te na crushing sjebu sa dva metka.
Mnoge moderne igre su prelake na normal, ali je normal za Uncharted dovoljan.
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Lost Lagacy nisam igrao i cekam ovu upgrade kolekciju pocetkom naredne godine.
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Presao Castlevania Dawn of Sorrow u subotu i zamalo Portrait of Ruin u nedelju (jurim dobar kraj sada).

Svaka cast Mudja. Kako si se proveo u New Yorku, video sam nesto po youtube-u?
 

Wahad

Replicant's Trainer
Messages
1,161
Reaction score
1,678
Points
253
Startujem Guardians of the Galaxy.... Odgledao par reviewa i nasmejao se par puta, što je čudno za mene, tako da pored plitkog gameplaya očekujem krindž humor svakako.
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,559
Reaction score
3,668
Points
373
Navukao se na XCOM 2 kao budala.

Igra je malo haos u početku što se tiče zatrpavanja igrača svim stvarima koje se dešavaju između misija ali kad klikne nema stajanja.
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,559
Reaction score
3,668
Points
373
Nisam igrao keca, odlučio sam se za dvojku War of the Chosen.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,508
Reaction score
6,892
Points
453
pitah zbog ovog haosa u početku što si prokomentarisao...
nisam ni ja igrao drugi deo, možda konačno sednem ovih dana.
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,559
Reaction score
3,668
Points
373
Pa verovatno jer nisam ni dvojku običnu igrao pa kad sam uleteo tako u War of the Chosen nije bilo baš idealno. Ali bez obzira na to, igra je objektivno mnogo teža u početku ako hoćeš da ti ne ginu ljudi previše.
 
Top Bottom