• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Šta igrate trenutno?

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Little Nightmares II Enhanced Edition – Ko je voleo keca, volece i dvojku, ima sve kvalitete keca, samo sto je grafika jos unapredjena.
Mane su te sto je igra opet jako kratka, sto se bas oseca déjà vu, jer sve je ovde isto ko u kecu, isti tip zagonetki, isti gameplay, isti okrsaji sa bossovima.
Takodje, zaista nisam ocekivao da cu u 4K morati da spustim detalje sa Ultra na Medium, kec mislim da nije bio ni priblizno toliko zahtevan, ali sredili su dosta grafiku, doduse u nekoj nizoj rezoluciji radi bez problema sve na Ultra, ali 4K kolje zestoko, def moja 1070 ne moze to da tera.
High point igre je boss, uciteljica, koja izvlaci vrat na veliku daljinu, videla se u traileru, bas lep horor momenat, jeziva je.
Ume igra da bude frustrirajuca u nekim deonicama, ali ume da bude i prilicno jeziva na pravi nacin, a ne jeftinim trikovima kakvim se sluze razne horor igre/filmovi.
Igra uopste nije bezazlena i laka, teska je i izazovna.
Duzina mi je taman, na kraju postaje malo dosadna - 7/10
 

HK-47

Well-known member
Messages
489
Reaction score
1,249
Points
203
Ovaj PGA Tour 2K21 što je došao na PS+ sasvim solidna zabava :) Krenuo juče iz radoznalosti, i evo već imam 4-5 sati u igri. Baš da se opustiš i šibaš loptice po livadi. Znao sam da će biti dobro kad već u prvih pola sata čuješ dve Star Wars prequels reference :)

Evo jedan pro gamer move (zajebah HUD u editoru)


Inače, ako još neko planira da igra, iz nekog razloga defalut fps je 30, srećom pa sam odmah na početku pročačkao opcije pa video da ima 60fps mode.
 

Snake1989

Well-known member
Messages
883
Reaction score
1,388
Points
153
Zavrsio Alan Wake Remastered, sad me ceka FC6 ali mi se ne da, ne vuce me da gubim sate i sate na gluposti , vidim da je igra prezasita raznim questovima
 

Shonkas

Well-known member
Messages
178
Reaction score
124
Points
43
Ovaj PGA Tour 2K21 što je došao na PS+ sasvim solidna zabava :) Krenuo juče iz radoznalosti, i evo već imam 4-5 sati u igri. Baš da se opustiš i šibaš loptice po livadi. Znao sam da će biti dobro kad već u prvih pola sata čuješ dve Star Wars prequels reference :)

Evo jedan pro gamer move (zajebah HUD u editoru)


Inače, ako još neko planira da igra, iz nekog razloga defalut fps je 30, srećom pa sam odmah na početku pročačkao opcije pa video da ima 60fps mode.

Jedino bedak sto na PC za career trazi online...A kao narodnjak WTF?! Elem, veliki golf je sjajan za opustanje!
 

HK-47

Well-known member
Messages
489
Reaction score
1,249
Points
203
I na konzoli je isto. Glupost neviđena da je SINGLE PLAYER karijera online only...
 
Last edited:

Shonkas

Well-known member
Messages
178
Reaction score
124
Points
43
I na konzoli je isto. Glupost neviđena da je SINGLE PLAYER karijera online only...
Ako ima neko neki golf, neka javi... :) Koliko vidim nekoliko godina unazad praktikuju karijeru online... Treba negde kupiti za 5 dolara! Bilo koju od bar od 17...ili '18
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Poceo da igram Resident Evil 3 na srednjoj Hardcore tezini, i ja ne znam sta je ono, dal je bag neki, pogodim 4 puta zombija pravo u glavu i on tek tad padne, ali ostane mu glava citava, zatim ustane, opet ga 4x roknem u glavu, on opet ustane, opet ga 4x roknem u glavu, i tek tad je mrtav... ode cela municija na jednog zombija, ja ne znam kako se ovo igra... dal su ovo namerno uradili, da vestacki produze ovako kratku igru.
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,900
Reaction score
8,964
Points
553
Poceo da igram Resident Evil 3 na srednjoj Hardcore tezini, i ja ne znam sta je ono, dal je bag neki, pogodim 4 puta zombija pravo u glavu i on tek tad padne, ali ostane mu glava citava, zatim ustane, opet ga 4x roknem u glavu, on opet ustane, opet ga 4x roknem u glavu, i tek tad je mrtav... ode cela municija na jednog zombija, ja ne znam kako se ovo igra... dal su ovo namerno uradili, da vestacki produze ovako kratku igru.
Na vecim tezinama u RE igrama uvek radi kalkulaciju municije ili ti ubij ono sto moras da bi mogao da se kreces slobodno kroz tu zonu ili da bi mogao da nastavis dalje.
 

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Messages
2,768
Reaction score
4,595
Points
373
Isto kao RE2 Remake, ne igra se to da ubijas svakog zombija. Takodje treba da pucas fokusirano (kada se nisan skupi). I takodje postoji critical shot. ;)

Mada tu je i veoma korisni noz.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Da, pucam fokusirano kad se skupi nisan...ne secam se da je ovako bilo u dvojci, ne volim da masem sa nozem, ponavlja jednu te istu animaciju, bas bezveze izgleda, posto sam na pocetku, mozda spustim na Standardni nivo tezine, jer volim da pobijem sve zombije, mrzim da ostavljam nesto iza.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Ipak je bio problem do pocetnog pistolja, sad imam drugi i sve je uredu, nastavio sam da igram Hardcore i taman mi je, tim pre sto igram sa misem, pa je lakse.
Sad imam previse municije, mada tek sam 2 sata igrao, ali ni igra nije duga.
Odlicna je, dobra atmosfera i odlicno napucavanje sa zombijama, taj najvazniji deo igre su zaista uboli, idem polako i gustiram, uzivam.
Najveci izazov je rvati se sa prostorom u invetaru, tako da dosta toga odlazem u sanduk.
Steta sto je trojka toliko kraca od dvojke... tek sam poceo, a vec osecam da sam skoro na pola, ako je zaista tacno da igra traje 6 sati.
Jako udobna igra za igranje, kontola, interfejs, osecaj, isto kao dvojka, koja je bila i jos bolja po tom pitanju.
 

cipak

Let's see...
Co-founder
Messages
623
Reaction score
1,501
Points
233
Posle visemesecene pauze ponovo sam se vratio gamingu. Za pocetak igram dva megahita.🤣

Tour de France 2019
Pratim biciklizam igra bila na popustu pa rekoh hajde da probam. Da ne trosim reci igra je sranje zaobici.

GreedFall
Igra ima dosta mana na svakom koraku se vidi da se ne radi o AAA naslovu. Recikliranje zgrada u gradovima unutrasnjost svake izgleda skoro isto. Zone izgledaju veoma slicno. Skoro sam na polovini igre a do sada sam naleteo na 5-6 vrsta neprijatelja. Bosovi vizuelno skoro isti samo se razlikuju po snazi. Ali zanimljiva prica i questovi me vuku da igram dalje. Verovatno cu je zavrsiti. Igru vredi probati pogotovo ko je ima. Posto je bila free na PSN+.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
RE 3 - brate al su nerfovali Nemesisa, sad trci ko Usain Bolt, pretrcava me tri puta na ravnoj liniji, obara ko ragbista, bije pre nego sto ustanes :D
 
Top Bottom