• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 PlayStation 5 Console Info - hardver, os, softver, vesti

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
7,046
Reaction score
6,219
Points
553
Najjace mi ovo 8K na kutiji :D
Jeste 8K, ali mozda u tetrisu.
Daleko su i od 4K, 120fps, osim ako ne izdaju neki graficki siromasan naslov.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,672
Reaction score
9,468
Points
453
Sony bas gura formulu koju su prvi put iskoristili sa Kojima Productions-om. Posle studija kojeg pravi Jade Raymond, i multiplayer igre koju pravi novo-osnovani Firewalk Studios, evo treceg svezeg tima koji ce praviti ekskluzivu za PS5:





Nije na poznato na kojoj igri rade, koji ce biti zanr [verovatno FPS], da li ce biti SP ili online.
 

Teoreticar

Well-known member
Messages
575
Reaction score
691
Points
203
Sony bas gura formulu koju su prvi put iskoristili sa Kojima Productions-om. Posle studija kojeg pravi Jade Raymond, i multiplayer igre koju pravi novo-osnovani Firewalk Studios, evo treceg svezeg tima koji ce praviti ekskluzivu za PS5:





Nije na poznato na kojoj igri rade, koji ce biti zanr [verovatno FPS], da li ce biti SP ili online.

Pa, nije bas da imaju puno opcija posle toga sto je Microsoft pokupovao.
Mozda sto su obda bili obavezani za miltiplatform, ali za nove projekte nece biti...
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,633
Reaction score
3,176
Points
373
Nije mu po meni mesto ovde ali neka ga za sad tu :)

Gameplay Footage] Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin Trial Version


 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Znaci kada mi stigne PS5 prve dve igre koje cu kupiti su The Last of Us part 2 i Ghost of Tsushima. @DieH@rd znaci napravim nalog na PS store-u i kupim igre. Koliko je trenutna cena pomenutih igara?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,672
Reaction score
9,468
Points
453
Predlazem da prvo uzmes sve sto se nudi u PlayStation Collection ponudi, 20 besplatnih PS4 igara za sve PS5 vlasnike.

Mozes pratiti sve regionalne cene PSN igara na psprices.com. Te dve igre koje trazis se prodaju po PUNOj ceni. GoT je imao par 33% popusta, a TLOU2 je imao par 50% popusta.
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Predlazem da prvo uzmes sve sto se nudi u PlayStation Collection ponudi, 20 besplatnih PS4 igara za sve PS5 vlasnike.

Mozes pratiti sve regionalne cene PSN igara na psprices.com. Te dve igre koje trazis se prodaju po PUNOj ceni. GoT je imao par 33% popusta, a TLOU2 je imao par 50% popusta.

Opaaa pa to su odlicne vesti. Nadam se ta PS collection ponuda ostati joj neko vreme, bar dok mi stigne konzola. To moze biti jul, avgust, septembar, ko ce ga znati....
 

Sqall

Hero of Men
Co-founder
Messages
874
Reaction score
1,493
Points
203
Znaci kada mi stigne PS5 prve dve igre koje cu kupiti su The Last of Us part 2 i Ghost of Tsushima. @DieH@rd znaci napravim nalog na PS store-u i kupim igre. Koliko je trenutna cena pomenutih igara?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
Pogledaj na Argentinskom store-u,cuo sam dobre su cene
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Pogledaj na Argentinskom store-u,cuo sam dobre su cene
Svako malo imam prilike da procitam kako se provuce pojedinima argentisnki store vezano za mene. Sto ne priznate da vam je krivo sto sam ispao najpametniji kupovonim pravog hardvera jer niste imali muda za to. A igre me kostaju dzabakesku. Najveca sam faca, povinijte mi se.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Koliko su tu igre?

Samo vrebas deals. Svaki deals ima odredjeno vreme trajanja. Moze biti 3 dana, 5,7, 10....i tu znaju da budu dropovi od cak 90%. Poslednje sto sam kupio je NBA 2K21 (X|S optimized) za svega 434 dinara.
 

fluffy

Well-known member
Patron
Messages
267
Reaction score
686
Points
203
dobar deal za pravi hardware idd, jos je i optimized

ovi plebsi na pc-u dobili isti taj NBA 2K21 for free @ epic store...valjda nije optimized...ko ce ga znati
 
Last edited:
Top Bottom