• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Unreal Engine/Unity/Gamedev

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,124
Reaction score
4,462
Points
473
Evo malo opsirnije.

Bice i indepth na twitchu u petak:
Unity’s new real-time cinematic: Enemies on Friday, March 25, 9:30 am PT / 17:30 CET.
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
Evo malo i od konkurencije, fino deluje ovo bas.



fantasticno, meni ovo deluje realnije od onoga sto sam video u u5, bas sam razmiljao skoro do kraja da li je lik snimak ili cg.
 

Ace

Well-known member
Messages
590
Reaction score
914
Points
203
Evo malo i od konkurencije, fino deluje ovo bas.


Dobro izgleda samo što pokreti kose deluju neprirodno, tipa ona nagne glavu ka tabli a kosa se jedva mrdne umesto da padne ka tabli. Nisam još video da je neko to uradio kako treba, ne kapiram zašto im je to toliko komplikovano.
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,826
Reaction score
4,052
Points
433
nekako su mi uvek oci i zubi uncanny valley, kad god smo napredovali sa animacijama
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,532
Reaction score
6,954
Points
453
jbg, to je najteže učiniti prirodnim :)
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
imo zubi kad se priblizi kamera....onaj pokret jezika na 1:28 je bio bas flex sta mogu sa animacijom.
u odnosu na neke druge demoe i igre oci su super, sencenje i tekstura koze su top top.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,712
Reaction score
9,526
Points
453
Na kraju krajeva bitna je imerzija igraca, kvalitet scenarija, rezija, pacing i performanse glumaca. I ako grafika nije perfektna, finalni proizvod moze biti spektakularan.

TLOU1 je bila krzava 720p30 igra na PS3-u, ali nas je sve oduvala. TLOU2 je apsolutno briljirao sa prezentacijom likova na PS4, a nedavno smo iz cista mira dobili iznadprosecno napravljeni GOTG koji je bas dobro realizovao likove.

U ovoj generaciji konzola sigurno 20+ timova moze da briljira sa likovima, videcemo ko ce se odvojiti po kvalitetu. A jeftiniji projekti ce imati pristup boljim alatkama za rad sa likovima.

Mene jako interesuje kako ce na kraju Squadron 42 da ispadne, snimali su likove pre par godina, a ko zna kad ce finalna verzija SP kampanje izaci. Likovi prikazani u zadnjem trejleru imaju OK detalje ali nisu INSANE kao neki demoi ovih dana, najvise im pomaze sto su svi glumci poznati.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,532
Reaction score
6,954
Points
453
imo zubi kad se priblizi kamera....onaj pokret jezika na 1:28 je bio bas flex sta mogu sa animacijom.
u odnosu na neke druge demoe i igre oci su super, sencenje i tekstura koze su top top.
naravno kida, samo sam naglasio da je bilo lako bilo u startu uočiti da je animacija.
 
Top Bottom