• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Torrent trackeri i klijenti (diskusija, pozivnice)

Ivamark

Well-known member
Co-founder
Messages
1,497
Reaction score
4,582
Points
433
Crni macor je bio zakon Ova GG ekipa je tako puna sebe snacicu se za igre i bez njih.
Napravio sam nalog kada je nesto BC i zbog neaktivnosti sam izgubio nalog. Da bih posle par godina konkurisao preko IRC i lepo napomenuo da sam vec imao nalog.....poceo lik da me proziva da sam imao nekih vise naloga. Rekoh nosite se i vi i vas tracker.
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,115
Reaction score
4,452
Points
473
Mislim da sam u to staro vreme overio sve moguce trekere koji su postojali i javne i privatne :D Black cats mi je bio omiljen dok se nije ugasio i 32pages zajedno sa prethodnikom, zaboravih kako se zvao. :/
Poslednjih 5,6 godina sam batalio pirate totalno, pa nemam potrebu skidati ista za pc, jedino za switch ponekad. Za filmove i muziku koristim rarbg i rutracker. Ponekad torrentleech. :D
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,635
Reaction score
3,177
Points
373
kakav je taj iptorrents? ja koristim torrentday jedino od privatnih.sve ostale me delete acc ili zbog loseg ratio kao sto je TL ili zbog neaktivnosti
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,635
Reaction score
3,177
Points
373
Sličan torrentday-u, samo sa nešto većim izborom. Mislim da oba trackera drži ista ekipa.
Pokazao mi Ivan kako izgleda.Isto ko i TD.TD i nema neki izbor sadrzaja(evo npr glupo sto nema aplikacije) ali ja ga koristim od 2011 pa sam valjda navikao

Imao sam i onaj "zeka"(bio nacrtan)tracker koji je valjda isto od TD brat sestra on je valjda bio za serije i filmove ali me banovali isto zbog ne aktivnosti
 
Last edited:

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,559
Reaction score
3,668
Points
373
Ja sam nekoliko puta došao do ivice bana na HD Torrents zbog quarterly kvote. Potpuno debilno da možeš 10 godina da imaš nalog za uzor i jbg malo otputuješ negde malo zaboraviš na filmove i doviđenja. Nema veze što seeduješ sve vreme.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,628
Reaction score
7,908
Points
553
Ja sam nekoliko puta došao do ivice bana na HD Torrents zbog quarterly kvote. Potpuno debilno da možeš 10 godina da imaš nalog za uzor i jbg malo otputuješ negde malo zaboraviš na filmove i doviđenja. Nema veze što seeduješ sve vreme.
Upravo se i meni dogodilo nakon desetak godina :D
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Zar nemaju neki irc da se javiš da te ponovo aktiviraju ako si ranije imao account? Mnogi trackeri rade tako.
 

YOTH

Well-known member
Messages
217
Reaction score
700
Points
203
Користим Торент Деј и имам 3 инвајта тако да коме треба нек да мејл.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,672
Reaction score
9,468
Points
453
Moze li neko da proveri koji je trenutni timeout tajming kod Gazele?
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,559
Reaction score
3,668
Points
373
Zar nemaju neki irc da se javiš da te ponovo aktiviraju ako si ranije imao account? Mnogi trackeri rade tako.
Verovatno da da ali nije previše teško nahvatati invite opet pa kad sam ostao bez naloga jednom napravio sam drugi.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,628
Reaction score
7,908
Points
553
Moze li neko da proveri koji je trenutni timeout tajming kod Gazele?
All inactive accounts below the Pro Gamer rank are automatically disabled by the system. Note that inactive account is one which has not been logged in for at least 6 months.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,628
Reaction score
7,908
Points
553
Ja @Yuka Sakazaki imam jedan invite za HDT, ali nisam siguran koliko je pametno da ga opet dajem nekome ko je već imao account. Pitaću ih na irc-u.
Hvala, ali nema potrebe.
Retko gledam filmove, a kapiram da mogu iskopati na TorrentDay i slichnim ako mi se neshto gleda.
 

Redford

Well-known member
Patron
Messages
444
Reaction score
742
Points
203
Braco, sta kazete na ovu bejzik bukmarkovanu listu?


xHP1oQ3.png
 

Redford

Well-known member
Patron
Messages
444
Reaction score
742
Points
203
Pocetkom godine imao sam problem sa napajanjem i morao sam da se bacim u kupovinu par komponenti. Likovi su reinstalirali windows iako nije bilo u planu ali nije bio problem samo napajanje nego malo vise od toga. Nisam uopste sacuvao bookmarkove na Chromu. Trazio sam na par mesta, ali ne nadjoh. Nestao mi je deo hard diska. Mrzelo me je da pocnem od nule, pa sam importovao bookmarkove od ranije koje nisam nisam apdejtovao nekoliko godina. Znao sam da je osnova tu, dok sam ostalo dopunio vremenom po secanju.

Kada sam otvorio folder torenti koji je stojao gore, bas sam se prijatno iznenadio sta se sve tu naslo jer sam sve to cuvao 2015. Kako sam skidao odredjene stvari, tako sam brisao torente sa liste. Sad mi je toliko jaka fora, da bih drzao jos par godina. Imam gomilu neupotrebljivih linkova i to mi zauzima jedan folder. 😄

Tesko sam nalazio odredjene serije sa seederima posto su se torenti gasili ili su imali priblizno nuli, pa sam zato resio da gde god vidim nesto sto zelim da pogledam u narednom periodu da bookmarkujem pa cu povremeno da proveravam da li je fajl izbrisan ili je doslo do resetovanja. Torrentz dok je sljakao mi je pomogao u nalazenju mnogih stvari.
 
Top Bottom