• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 PC The Last of Us Part I

eufrat

The Mandalorian
Co-founder
Messages
2,206
Reaction score
3,545
Points
373
Ko smatra da je nepotrebno, neće je kupiti i odigrati. Ako prodaja bude bulja, nek im je za nauk. Glasajte vašim novčanicima.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,640
Reaction score
9,417
Points
453
mislim izgleda ovo bolje...ali ako vec pricaju rebuilt for ps5, od ps5 igre ocekujem vise, ovo verovatno nije ni tlou2 nivo.
Jeste TLOU2 nivo [i malo jace] jer je radjeno sve sa TLOU2 verzijom engine-a. Moji utisci stizu na dan izlaska igre verovatno.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,640
Reaction score
9,417
Points
453
Zamisli da je ovo pravio Bluepoint, da li bi oni izmenili gameplay? :D SotC i Demons su uradili jako verno, to je bio i cilj ND-a.

To je i poenta danasnjeg PSBlog posta i trejlera, da prikazu tehnicka poboljsanja stavljena na osnovnu PS3 igru.
 

Snake1989

Well-known member
Messages
883
Reaction score
1,387
Points
153
Sad sam tek skontao da ajde sto puzanja nema, nema ni dodge poteza... bas jadno od njih, da to nisu mogli da ubace kao u Tlou 2 a poboljsalo bi sam gameplay mnogoo
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,898
Reaction score
8,963
Points
553
Stigle recenzije od sutra je zvanicno u prodaji.





 

eufrat

The Mandalorian
Co-founder
Messages
2,206
Reaction score
3,545
Points
373
Što se dodge-a tiče mogu da razumem zašto nije ubačen, Joel je matorac od 50+ godina, nije agilan kao devojčurak od 19 god (Ellie u Part II) a vala nije ni nindža kao Nathan Drake. Prone su mogli da ubace, tu se slažem.
 

eufrat

The Mandalorian
Co-founder
Messages
2,206
Reaction score
3,545
Points
373
To verovatno više zavisi od playthrough-a, načina ko kako igra igru. Ja sam slabo koristio puzanje u Part II jer si spor, a na višim težinama (survivor/grounded) relativno brzo te primete tj skontaju dok ležiš u dubokoj travi.
 

gruja33

OLED brat
Messages
876
Reaction score
3,132
Points
313
Puzanje priznajem jedino u metal gear igrama i u prvom crysisu(mada zavisi kako ko igra ali ima smisla u vecem delu kampanje)
Meni se svidja kako su odradili rimejk ali nararvno nije da je bio potreban rimejk te igre.

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Pa gde je free trial mamu im lopovsku? 😡Jel su rekli premium users free trial day 1? Hteo sam da bacim oko na igru, ne bih je igrao i da je imam jer sam presao bar 5 puta za ovih 9 godina
 

Solid Snake

Well-known member
Messages
496
Reaction score
1,364
Points
203
Pa gde je free trial mamu im lopovsku? 😡Jel su rekli premium users free trial day 1? Hteo sam da bacim oko na igru, ne bih je igrao i da je imam jer sam presao bar 5 puta za ovih 9 godina
Ма знају Чоди да би се навукао и прешао по шести пут, зато ти не дају. 😉
 
Top Bottom