• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 PS4 The Last of Us 2

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Ima gomila Playstationa 3 u igri. Ja najviše volim potajni rivalitet između ova dva stana koji su jedan preko puta drugog, jedan domaćinski, drugi nešto manje :LOL:

QLmFYly.png
igwcGSv.png
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Kakvo ludilo od igre majko mila. Ovaj nivo kvaliteta nisam doziveo ne pamtim…Igrao sam juce od 16h do 23h…ma proletelo…Nijedan film ne moze da proizvede osecaj koji sam danas osetio. Kada sam prvi put naleteo na ljudske protivnike bio sam oduvan. Pa oni se dogovaraju, pricaju medjusobno?? Po strani sto sam ja stealt manijak i sve te encountere zavrsavam necujnom likvidacijom pa sada imam tonu municije. Pardon, ne mogu da preuzmem municiju jer sam uvek pun :D Trebao sam da povecam tezinu definitivno za jos upecatljiviji dozivljaj. Ovo ce biti spektakl do poslednje sekunde!
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,682
Reaction score
9,496
Points
453
Hard je bila taman tezina i za kec i dvojku. Ko pazi moze da sacuva dosta resurasa za trenutke kada bas hoce da zapuca. Mozes prebaciti tezinu u sred igranja.
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Hard je bila taman tezina i za kec i dvojku. Ko pazi moze da sacuva dosta resurasa za trenutke kada bas hoce da zapuca. Mozes prebaciti tezinu u sred igranja.
Narađenje-izvrsenje promenio tezinu, dalje idem na hard.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,682
Reaction score
9,496
Points
453
Inace igra ima nenormalna accessibility podesavanja sto se tezine igranja tice, moze se podesiti sve zivo.
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Uh sada one deonice gde ih je dosta sa kerovima znaju da budu jako zajebane. To je zato sto im je koncenracija velika na malom prostoru. Po nekoliko puta ponavljam deonicu jer cim me provale ide restart chekpoint. Iako je legitimno napucavati se, ja to ne volim- nije mi ovo Uncharted.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,682
Reaction score
9,496
Points
453
Isplaniraj plan sunjanja, dzukci brzo prate tvoj trag kada je jednom uhvate. Ako hoces u akciju, prvo odstreli njih.
 

rodilo

Velibor
Co-founder
Messages
2,023
Reaction score
4,392
Points
373
Meni je bilo žao da ubijam kerove, pa sam ih izbegavao samo
 

Solid Snake

Well-known member
Messages
503
Reaction score
1,370
Points
203
Uh sada one deonice gde ih je dosta sa kerovima znaju da budu jako zajebane. To je zato sto im je koncenracija velika na malom prostoru. Po nekoliko puta ponavljam deonicu jer cim me provale ide restart chekpoint. Iako je legitimno napucavati se, ja to ne volim- nije mi ovo Uncharted.
Биће ти још непријатније и зајебаније кад будеш дошао до дела где чујеш звиждање. ;)
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,823
Reaction score
4,043
Points
433
dobro je napucavanje sa ellie, mala je brza ziska, bas je sevap bilo ubijati sve zivo :D
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Jes vala. Ja sam prvu igru prešao na hard i na survivor, i tu sam se baš trudio da većinu borbi odradim u stealthu jer mi normalna borba nije delovala kao efikasno rešenje, a bilo je i teže, pa sam morao i da nekoliko puta restartujem na nekim teškim delovima.
Ova sam igrao na survivor, bez listen moda, i tu mi uopšte nije bio problem ako me provale jer je borba mnogo bolje odrađena. A još se nekako i uklapa zbog teme igre, jer si vođen besom, hoćeš sve brutalno da rešiš.

E da, i sve džukele sam pobio 😾
 

eufrat

The Mandalorian
Co-founder
Messages
2,245
Reaction score
3,613
Points
373
Survivor је одлична тежина за неки прави survival осећај. Изеш survival игру ако имаш муниције и ресурса на претек. Губи смисао где би требало да се сама атмосфера и гејмплеј врте око преживљавања итд...
 
Top Bottom