• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Switch Switch Info - hardver, os, softver, news

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,368
Points
403
M2 se zajebavao sa emulacijom onih naslova na MD Mini koji su bili, ovo sad su naslovi koji nisu bili tamo tako da ne znam
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Juce sam imao prvi problem sa Switchem. Naime, javlja mi zena da ne baca sliku na TV. Prethodno je bio u hendheld modu pa je pozeleci da igra Mario Cart 8 Deluxe skinula joycone i stavila na grip. Mislio sam da je neprailno stavila konzolu u dock. Dodjem ja kuci, proverim, kada ono stvarno mrtva konzola. Vratim u hendheld - opet nista. Pomislio sam da je baterija jer znam kada se ubaci konzola u dock da se na trenutak u gornjem levom uglu pokaze stanje baterije. Apsolutno nikakav indikator nisam imao. Pogledah na youtube hard reset. Odradio to i opet nista. Vratim konzolu u dock i vec krenuo se spremati da nosim kozolu u Games na reklamaciju jer sam je kupio krajem novembra. Kada u nekom trenutku pojavi se slika.Sada sve radi normalno ali je prisutna zabrinutost zbog nemilog dogadjaja.
 

Oblakoder

Well-known member
Messages
78
Reaction score
135
Points
143
Zavrsio Crafted World posle 11-12 sati i posle pocetnog razocarenja mogu reci da igra uopste nije lose mada defenitivno nije Rayman i Donkey nivo. Poprilicno je opustena, tj lagana ali je zabavno skupljati maskacke po nivoima, a bez dovoljnog broja ne moze da se ode u novi svet. Graficki mi se pocetak nikako nije svideo medjutim posle je svaki nivo sve lepsi i lepsi, drugacije okruzenje mnogo utice na lepotu igre. Steta sto nivo tezine nije kao na poslednjih par nivoa onda bi definitivno bio top platformer 😐
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,533
Reaction score
6,956
Points
453
Juce sam imao prvi problem sa Switchem. Naime, javlja mi zena da ne baca sliku na TV. Prethodno je bio u hendheld modu pa je pozeleci da igra Mario Cart 8 Deluxe skinula joycone i stavila na grip. Mislio sam da je neprailno stavila konzolu u dock. Dodjem ja kuci, proverim, kada ono stvarno mrtva konzola. Vratim u hendheld - opet nista. Pomislio sam da je baterija jer znam kada se ubaci konzola u dock da se na trenutak u gornjem levom uglu pokaze stanje baterije. Apsolutno nikakav indikator nisam imao. Pogledah na youtube hard reset. Odradio to i opet nista. Vratim konzolu u dock i vec krenuo se spremati da nosim kozolu u Games na reklamaciju jer sam je kupio krajem novembra. Kada u nekom trenutku pojavi se slika.Sada sve radi normalno ali je prisutna zabrinutost zbog nemilog dogadjaja.
verovatno ti se skroz ispraznila baterija, pa joj je trebalo neko vreme da se napuni do minimuma potrebnog za pokretanje...
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
^ ovo. Desilo mi se par puta, mora da prođe neko vreme na punjaču dok se ne vrati u život.
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,826
Reaction score
4,052
Points
433
Jel možda dvojka u pitanju(omiljeni ac)?
Meni je dvojka najbolji deo ili da kažem jedini deo koji sam imao volje da igram do kraja

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
jeste dvojka, vidis da je post iznad mog Ezio Collection :D najjaci deo i dalje za mene
 

gruja33

OLED brat
Messages
926
Reaction score
3,286
Points
313
I za mene, mada iskren da budem, pošti sam veliki obožavalac egipta, antičke grčke.
Origins mi je super legao tajođe.
Odiseja mi je previše rpg za moj ukus, origins mi je nekako taman od tih novijih, walhalu nisam ni video kako izgleda a kamo li igrao.

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 

Dimitrije

Well-known member
Messages
40
Reaction score
54
Points
68
Jel neko od vas probao da resi joycon drift umetanjem kartoncica kao sto prikazuju na yt da je najbolje resenje? Ne daje mi se bas 100e za nove
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Top Bottom