• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Spotovi

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,204
Reaction score
6,357
Points
553
Iako imamo teme za razne podžanrove muzike, prošlo mi je kroz glavu da je svako od nas video nekolicinu spotova koji su ostavili jak utisak, možda čak više od same muzike.

Danas sam doživeo nešto slično i video ovaj predivno animirani i koncipirani spot koji ima kratku sci-fi priču od mlađanog benda Black Midi.



Ako vi imate neke da priložite, zanimalo bi me šta je po vama dobar spot, ili zašto vam se dojmio, a i eventualno na taj način može da se dođe do još dobre muzike.
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,204
Reaction score
6,357
Points
553
Već ste krenuli sa dobrim predlozima, i nekim opštim mestima. Au ala je 4k transfer ujebao Weapon of choice, vidi se da su različiti kaskaderi skoro u svakoj sceni.









 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
najbolja fuzija audio, vizuelnog i live nastupa koju sam video. also, zgrada je iz blade runnera :)

 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,204
Reaction score
6,357
Points
553
Gledam spot i ne prepoznajem zgradu iz bilo kog filma. Jel to onaj porušeni hotel iz prvog dela? Ne sviđa mi se spot, iako je rad kamere dobar, i montažera, nema dušu, i pizzaz-a. :sleep:
 
Last edited:

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
da, mislim da je porušena zgrada u pitanju.

mislim da nije poenta duše i pizzaza, već oneshot izvedbe. u tom kontekstu, duša je na 101%.
 
Last edited:

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
kul ali nista se tu ne desava toliko interesantno, Imo bitnije je sta se desava u kadru nego to sto je one shot...
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,204
Reaction score
6,357
Points
553
Prazna je duša Justinova. 101% ne postoji, osim u achievmentima. :LOL:
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
kul ali nista se tu ne desava toliko interesantno, Imo bitnije je sta se desava u kadru nego to sto je one shot...
super što se ništa ne dešava, osim što si sinhronizovao gomilu vokala i instrumenata, kao i kameru na više stotina kvadrata.

@VoivodBG hard disagree jbg ;)
 
Top Bottom