• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Saveti/predlozi/ideje za forum

Konrat

Fromboy
Messages
705
Reaction score
1,045
Points
203
Drugari, kako da promenim ovo "well known member" ispod avatara?
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Drugari, kako da promenim ovo "well known member" ispod avatara?
Reci shta zhelish da pishe i stavitju ti.
edit: isto vazhi i za ostale. Ako imate zhelju za custom titulom, javite mi se u private. Imajte na umu da ne bi trebalo menjati svaki chas.
 

Konrat

Fromboy
Messages
705
Reaction score
1,045
Points
203
Reci shta zhelish da pishe i stavitju ti.
edit: isto vazhi i za ostale. Ako imate zhelju za custom titulom, javite mi se u private. Imajte na umu da ne bi trebalo menjati svaki chas.
Fromboy


Da proslavim ovaj dan :)
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
Reci shta zhelish da pishe i stavitju ti.
edit: isto vazhi i za ostale. Ako imate zhelju za custom titulom, javite mi se u private. Imajte na umu da ne bi trebalo menjati svaki chas.
prema pravilima, jednom godišnje.
 

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
Чланови који нису ставили аватар имају неку креатурицу на њему, као из Покемона. Шта симболише? Хтједох рећи да је ружњикаво и да је боље да се врати онај обични жути хексагон.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
Чланови који нису ставили аватар имају неку креатурицу на њему, као из Покемона. Шта симболише? Хтједох рећи да је ружњикаво и да је боље да се врати онај обични жути хексагон.
slowpoke, za one koji neće da se cimaju.
predlog nije usvojen. :)
 

TwiSteR

PCMR
Messages
1,348
Reaction score
2,533
Points
253
Kako je moguće da u "Gaming" sekciji foruma nemamo podforum posvećen Segi? Postoji "Retro Gaming and Emulation", ali mislim da Sega zaslužuje da ima zaseban podforum, gde bi se nalazile teme posvećene Seginim konzolama. 😉 Šta mislite o tome?
 

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
Вјероватно посебни подфоруми постоје за актуелне издаваче само, превише расипања у супротном. Ја бих волио само ако би се могле SEGA-ине платформе бирати у таговима у Multiplatform подфоруму, мада не знам да ли је могуће их додати уз све ове остале, да ли постоји неки лимит за групе тагова? Пошто многе старије игре су изашле и за Dreamcast на примјер, а не може се изабрати у Мулти дијелу.
 

Omega

PS5 je đubre
Messages
2,949
Reaction score
4,545
Points
373
Bio je cilj da se taj dio pojednostavni, a može se uvijek napraviti 'All-About-Sega' tema ili pojedinačne Sega teme.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Sega cd, 32x i Saturn teme ako može. Ja bi ali ne umem onaj profesionalni prvi post da skockam
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,900
Reaction score
8,964
Points
553
Bio je cilj da se taj dio pojednostavni, a može se uvijek napraviti 'All-About-Sega' tema ili pojedinačne Sega teme.

Moj glas ide za Sega pojedinacne teme ali ako vama odgovara All About Sega tema ko sam ja da sudim? :D

Вјероватно посебни подфоруми постоје за актуелне издаваче само, превише расипања у супротном. Ја бих волио само ако би се могле SEGA-ине платформе бирати у таговима у Multiplatform подфоруму, мада не знам да ли је могуће их додати уз све ове остале, да ли постоји неки лимит за групе тагова? Пошто многе старије игре су изашле и за Dreamcast на примјер, а не може се изабрати у Мулти дијелу.
Da podforumi postoje samo za aktuelne console/hw izdavace. Sto se tice tagova Sega tagovi rade samo u Retro podforumu posto jelte nema smisla da rade u aktuelnom mutliplatform delu da ne bi zatrpavali taj deo foruma sa retro sega igrama pored retro sekcije.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Pa da može ove što sam ja pobrojao reximo u jednu temu jer su fejlovi a md , master sistem i drimkast zasebne imaju više fanova
 
Top Bottom