• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS3 PS2 X360 XBOX PC Max Payne Trilogy

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,103
Reaction score
10,007
Points
453


Da me neko pita koje igre su mi u mladosti unele strah u kosti, na prvom mestu Vampire The Masquerade Bloodlines hotel i danas se štrecam od njega, CB Undying u početku, Resident Evil 1, Manhunt i naravno priložena scena iz Max Payne. Uđe ti pod kožu i kao da je sam igrač na jako lošem esid tripovanju.

Ja i par ljudi sa foruma imamo strah od voida u igrama, od propadanja kroz pod, od low poly modela i tekstura koje očigledno nisi trebao da vidiš. Kod mene to izaziva baš veliku nelagodu. Ostali vole da nas zajebaju 😂
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,204
Reaction score
6,356
Points
553
Čini mi se da si to spomenuo pre na jednoj temi. Gledaj mogu ti potvrditi da je ništavilo u pravom životu isto grozna stvar, prekid svesti u nesvesno, ali osećaš da si i dalje tu. Tako da bolje digitalni strah nego onaj iskonski. :D
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Samo mali oftopik, imao je Perfect Dark na par nivoa gudru uz pomoć koje se usporava vreme za lakši upad u sobe sa taocima. OFC Max Payne je ceo Dzon Vu trip/ Matrix upad prvi isfetišizirao, posebno što je ubačena težina Hard Boiled po istoimenom klesik. Ne treba ni da pominjem silne modove skinove da igra liči još više na Matrix itd. Dobar post o igri @VoivodBG YOU DID IT AGAIN
 

darkado

Well-known member
Messages
1,431
Reaction score
2,158
Points
253
Jel juce bese 20 dina prvog Makse?

Jbt al je proletelo.

Koristim ovu priliku da jos jednom priznam koliko sam se ogresio o MP3 svojevremeno. Jos jedno remek delo



Sent from my Poco F2 Pro using Tapatalk
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,901
Reaction score
8,964
Points
553
Jel juce bese 20 dina prvog Makse?

Jbt al je proletelo.

Koristim ovu priliku da jos jednom priznam koliko sam se ogresio o MP3 svojevremeno. Jos jedno remek delo



Sent from my Poco F2 Pro using Tapatalk
Presao sam MP 3 prosle godine bas kada je pocelo ovo sranje sa Covidom, i dan danas je odlicna igra jedino sto mi je smetalo su ona mini ucitavanja na svakih par minuta. Ali overall ne bi imao problem da Rockstar uradi Max Payne 4.

Edit. Wet Dream - Max Payne kec remake u enginu od Control-a. Uf kakva bi to grmljavina bila al steta vise nemaju pravo na IP.
 

darkado

Well-known member
Messages
1,431
Reaction score
2,158
Points
253
Ne bi to imalo taj smek ali bih svakako odigrao u slast. Control me malo davio pred kraj.

Sent from my Poco F2 Pro using Tapatalk
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Control mi je smor, na silu sam zavrsio, a graficki mi se uopste nije svideo.
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,901
Reaction score
8,964
Points
553
Meni je Control bas epic jedna od boljih igara za ovaj gen definitivno, volim Remedy stil naracije i akciju. Plus igra ima nenormalno dobru fiziku koja se ne vidja pa skoro nikada u modernim igrama. O glumi i likovima u Controlu bi pisao celu noc.
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,901
Reaction score
8,964
Points
553
+1

grafika je top notch, najbolja raytracing realizacija do sad.
Pa da realno i jeste, Nvidia je nadgledala ceo projekat od pocetka njih su odabrali da bude showcase RT-a i DLSS techa.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Kakva je PS5 verzija, jel stabilna, koliko je to blizu Maxed PC varijanti ili daleko....

Na PS4 ne može da se igra secka kad se pauzira a ne nešto drugo.
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,901
Reaction score
8,964
Points
553
Kakva je PS5 verzija, jel stabilna, koliko je to blizu Maxed PC varijanti ili daleko....

Na PS4 ne može da se igra secka kad se pauzira a ne nešto drugo.
Ovo su PS5 podesavanja sa RT modom upaljenim, Remedy je poslao ini file sa podacima (PC settings koji se matchuje sa PS5 verzijom) DF-u za ovaj video.

Screenshot (4).png

Ali overall jako dobro izgleda i radi pogotovo u 60 fps modu na PS5. Evo ti ako hoces da pogledas ceo video. Ja bi igrao PS5 verziju bez problema.




EDit. Jako bitna stvar pre nego sto neko pocne da hejtuje podesavanja ili nesto slicno treba da zna da je RT jako zahtevan pogotovo u kombinaciji sa visokim rezolucijama(koje su prilicno zahtevne same po sebi pogotovo raw 4k rezolucija). Bez image reconstuction techa/upscale techa poput DLSS-a ili FSR-a je nazalost pakao. Tako da ova PS5 podesavanja su sasvim ok za RT mod.

Dopuna broj dva cisto da potvrdim ono sto sam napisao iznad. (doduse ovde je sve maxed i 4k ali opet je dokaz koliko se jos uvek mora koristiti image recounstruction alat da bi to radilo kako treba)

Screenshot (4).png
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,547
Reaction score
3,657
Points
373
Meni je Control bas epic jedna od boljih igara za ovaj gen definitivno, volim Remedy stil naracije i akciju. Plus igra ima nenormalno dobru fiziku koja se ne vidja pa skoro nikada u modernim igrama. O glumi i likovima u Controlu bi pisao celu noc.
Neverovatno kako su naboli realistično dopadljive likove.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
O prvom Max Payne sam chitao u Game® chasopisu i bio sam maksimalno nahajpovan. Setjam se scene kada sam ushetao lerdiju piraterije u stan, nisam se ni izuo, a bacio sam pogled ka stolu gde stoje uspravno novije igre, prva je bila Max Payne. Samo sam rekao "stigao je", lik me nije ni pitao o chemu pricham, znao je shta trazhim.

Kada sam doshao kutji i ubacio igru, mozak mi je eksplodirao. Dopalo mi se ama bash sve u vezi igre, a onda sam isprobao bullet time i malko sam pishnuo u tjega od sretje. Max Payne mi je jedna od retkih igara koje sam kao klinac preshao vishe puta, a da me nije moglo smoriti, pa chak ni onaj deo sa hodanjem po krvi, jer sam nauchio napamet kada i gde da skrenem.

Remake u Control engineu bi bio chist seks, ali, kao shto je Undenis rekao, shteta shto netje biti nishta od toga.
Max Payne 3 nisam igrao, kapiram da bih mogao ispraviti tu greshku kada dodjem kutji.
 
Top Bottom