• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

Igra ima skroz OK ocene samo je ovaj review retardiran, što je očigledno i bez da se pogleda ocena.
 
Možda, ali to se ne može zaključiti iz ovog review-a koji 90% vremena priča o tome da je humor glup i da je rasizam u svetu u porastu i ne bavi se uopšte samom igrom.
Autor je klasičan "progresivni intelektualac" koji svu životnu energiju troši da bude uvređen u ime drugih, jezivo kako se neko takav infiltrira u svaku redakciju.

Niko ne očekuje od ove igre da bude neko narativno remek delo već glupa zabava kao i prethodni delovi sa ocenom u rangu 7-8 a po ostalim reviewima je svakako u toj kategoriji.
 

Ovo ispade neocekivano lose...
Meni je bilo ochigledno nakon prvog trejlera gde su pokazali da im je Doom: Eternal najvetja inspiracija. Ono skakutanje i njihanje na konopcu nema shta da trazhi u Shadow Warrior igri. Nema ni u Doom, ali okej :)
 
Upravo sam saznao da je PowerSlave Exumed, igra iz 1996. zasnovana na Build Engineu (Duke Nukem 3D, Shadow Warrior, Blood), dobila remaster. Izvinjavam se ako je već neko pisao o ovome:

 
Upravo sam saznao da je PowerSlave Exumed, igra iz 1996. zasnovana na Build Engineu (Duke Nukem 3D, Shadow Warrior, Blood), dobila remaster. Izvinjavam se ako je već neko pisao o ovome:


Imamo PowerSlave tred.

 

Rekla je:
"I like mystery, I like horror films, I love zombies, and the supernatural and science fiction – I find these genres fascinating, and I’m good at them, so I want to keep working on games related to these subjects."
 
Back
Top Bottom